UltimateZip pełna wersja z kluczem

Dodane przez kair4 - ndz., 10/04/2015 - 12:01

Program UltimateZip to zaawansowane narzędzie do kompresji i archiwizacji plików. Posiada bardzo dobre parametry kompresji danych, ma również wbudowany mechanizm pozwalający szyfrować skompresowane pliki. Użytkownik może sam ustanawiać hasła zabezpieczające dla indywidualnych plików, które będą chronić przed dostępem niepowołanych osób. Po zainstalowaniu, program automatycznie integruje się z Menu oraz Eksploratorem Windows.

Po za tym w wersji płatnej jest wyposażony w funkcję naprawy uszkodzonych archiwów oraz potrafi odszyfrować ustanowione wcześniej hasła dekompresji. Narzędzie obsługuje większość najpopularniejszych formatów: ZIP, ZIPX, 7-ZIP, LHA (LZH), CAB, TAR, GZIP, BZIP2, XXE, UUE, MIME 64, RAR, ARJ, ARC, ACE i ZOO.

UltimateZip 7

Obecnie pełna wersja oprogramowania jest dostępna w darmowej promocji z całkowicie legalnym kluczem. Program pobierzecie z sekcji download. Rozpakuj archiwum, zainstaluj aplikację na komputerze oraz wpisz w pole rejestracji załączony numer seryjny. Warto dodać, że UltimateZip kosztuje prawie 18 USD dla jednego stanowiska.

Aplikacja jest prosta w obsłudze i posiada elegancko zaprojektowany interfejs. Działa z systemami Windows 10, 8, 7, Vista oraz XP (32/64 bity)

Akcja promocyjna zakończona.

Pobierz program z oficjalnej strony na ultimatezip.com/download/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish