Webroot SecureAnywhere AntiVirus 9 darmowa licencja na 3 miesiące

Dodane przez kair4 - wt., 10/13/2015 - 20:11

Program Webroot SecureAnywhere AntiVirus w darmowej promocji z ważną licencją na 90 dni. Jest to pełna wersja oprogramowania, która nie wymaga żadnych rejestracji czy wpisywania kluczy. Wystarczy pobrać instalator i postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Oprogramowanie jest niezwykle lekkie dla systemu operacyjnego, idealnie nadaje się na na nowsze jak i starsze komputery.

Skutecznie chroni przed różnymi zagrożeniami jak: rootkity, malware, keyloggery, trojany, spyware, adware, atakami hackerów, phishingiem czy innymi szkodliwymi aplikacjami. Jest wyposażony w skaner SafeStart Sandbox działający w chmurze. W momencie wykrycia zagrożenia blokuje wirusa i wysyła do wirtualnego środowiska, gdzie jest poddawany dokładnej analizie.

Webroot SecureAnywhere AntiVirus 9 interfejs

Posiada niezawodny filtr podejrzanych witryn www. Monitoruje i eliminuje szkodliwe strony, które próbują wyłudzić poufne dane. Program w przeglądarce oznacza kolorami strony i klasyfikuje według zagrożeń. Zielony kolor informuje użytkownika, że witryna jest w pełni bezpieczna, żółty informuje o średniej wiarygodności, natomiast czerwony całkowicie blokuje witrynę i klasyfikuje ją jako potencjalnie niebezpieczną.

Program nie posiada języka polskiego ma prosty w obsłudze interfejs i działa z każdą wersją Windows (32/64 bity).

Promocja zakończona

Download: Webroot SecureAnywhere AntiVirus 9

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish