Ashampoo Burning Studio 2015 z kluczem w promocji

Dodane przez kair4 - pon., 11/09/2015 - 21:13

Pełna wersja programu Ashampoo Burning Studio 2015 dostępna w darmowej promocji. Oprogramowanie służy do nagrywania filmów, muzyki, programów czy ulubionych kopi gier na nośniki CD, DVD a nawet Blu Ray. Za pośrednictwem programu można nagrywać utworzone obrazy ISO, galerie zdjęć, archiwa spakowane Zip oraz  zapisuje własne kolekcje z plikami multimedialnymi.

Oprócz tego program pozwala tworzyć własne projekty okładek płyt, które później można wydrukować. W Ashampoo Burning Studio postanowiono całkowicie odświeżyć interfejs użytkownika. Pojawiły się nowe animacje, a dostęp do poszczególnych funkcji programu jest szybszy niż w poprzednich odsłonach programu.

Ashampoo-Burning-Studio program

Poza zmianami wizualnymi wersja 15 oferuje również kilka nowych funkcji. Jedną z nich jest możliwość nagrywania zaszyfrowanych nośników za pomocą algorytmu AES-256. Ashampoo Burning Studio pozwala również na automatyczne pobieranie okładek dla rippowanych płyt Audio oraz umożliwia tworzenie kopii zapasowych urządzeń mobilnych.

Ashampoo-Burning-Studio

Aktualnie obsługiwane są telefony i tablety z systemem Android i iOS. Kolejną nowością jest tryb kompakt, pozwalający na szybkie nagrywanie danych. Program jest w języku polskim, ma prosty nieskomplikowany w obsłudze interfejs i działa z systemami Windows XP, Vista, 7, 8 oraz 10 (32/64 bity).

Download wklej adres w przeglądarkę : http://dl4.comss.ru/download/ashampoo_burning_studio_2015_18282.exe

Strona promocji i klucz: https://www.ashampoo.com/frontend/registration/php/trial_step1.php?session_langid=2&edition_id=smwmyjgkyys3kkhfwgplqugswzs1rvag&ref=linktarget

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish