DUMo PRO w promocji z kluczem

Dodane przez kair4 - wt., 11/10/2015 - 19:59

Program DUMo (Drivers Update Monitor) w profesjonalnej pełnej wersji dostępny za darmo z legalnym kluczem. Narzędzie skanuje zasoby komputera oraz wyświetla informację o nieaktualnych sterownikach. Aplikacja w płatnej wersji profesjonalnej, pozwala na aktualizację driverów jakie dostępne są w oficjalnej witrynie producenta.

Obsługa oprogramowania jest bardzo prosta - wystarczy w programie kliknąć dwa razy na nieaktualny sterownik i automatycznie zostaniemy przeniesieni do strony z możliwością pobrania softu.

DUMo oprócz tego wyświetla firmę sterownika, jego aktualną najnowszą wersję, dostępny download, monitoruje pracę CPU i RAM, jak również tworzy i zapisuje raporty z wykonanych aktualizacji. Dla użytkownika jest to skuteczna metoda, która pozwala utrzymać dobrą kondycję systemu operacyjnego Windows i zapewnia sprawne działanie wszystkich urządzeń zainstalowanych w komputerze.

DUMo PRO 2.3

Instalacja, obsługa oraz proces rejestracji DUMo.

Program dostępny w naszej sekcji dwonload. Wystarczy pobrać go i zainstalować na komputerze używając zawartego w pliku klucza. Licencję produktu rejestrujemy po przez kliknięcie na znak zapytania, który znajdziecie na górnej belce interfejsu. Następnie wchodzimy w zakładkę About i wpisujemy numer seryjny oraz nazwę usera i klikamy ok. Od tej pory możemy cieszyć się pełną profesjonalną wersją.

DUMo PRO 2.3.1.23

Uwaga po instalacji na pulpicie pojawią się dodatkowe dwie ikony "Clean computer KCleaner" i "Software Update SUMo". Są nie groźnie i nie zawierają Adware, obydwie ikony można śmiało usunąć do kosza, zostawiamy tylko DUMo.

Program jest prosty w obsłudze, nie posiada języka polskiego, co w niczym nie przeszkadza, ponieważ poradzą sobie z nim nawet mniej doświadczeni użytkownicy.

Kompatybilny z Windows 10, 8, 7, XP [32 i 64 bity]

Promocja zakończona

Pobierz DUMo

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish