Narzędzie Folder Marker zaznaczy kolorami foldery w Windows

Dodane przez kair4 - śr., 11/25/2015 - 14:54

Folder Marker w darmowej wersji znakomicie spełni swoje zadanie. Aplikacja służy do zmiany kolorów i wyglądu folderów w systemie Windows. Za pomocą tego niewielkiego programu można pooznaczać najważniejsze foldery na dysku i ustalić ich kolor. Jest to bardzo wygodna opcja, ponieważ taki zabieg nie tylko nadaje estetyczny wygląd, ale znacznie ułatwia zarządzanie przez szybkie rozpoznawanie folderów z zawartością.

Folder Marker

W programie można oznaczyć ważne foldery dla systemowych plików Windows z muzyką, filmami, obrazami ISO, dokumentami biurowymi, ebookami, downloadem z Internetu jak również z zaszyfrowaną zawartością czy kolekcją fotografii. Dodatkowo dla każdego można ustalić indywidualny kolor. Marker Home posiada też ciekawą funkcję, która pozwala zaznaczyć wybrane foldery literami i cyframi. Ogólnie program sprawdzi się na komputerach z dużą ilością zasobów oraz sprawi, że praca z systemem Windows będzie dużo przyjemniejsza i łatwiejsza.

Folder Marker Home

Jak otrzymać klucz w promocji?

Oferta jest kierowana do wszystkich użytkowników. Należy odwiedzić stronę producenta i wypełnić krótki formularz. Wpisujemy imię np: "Janusz" i podajemy aktualny adres mail. Następnie odhaczamy warunki regulaminu i wysyłamy zgłoszenie. Wzór masz na załączonym obrazku.

Na podany e-mail otrzymasz wiadomość zwrotną z legalnym kluczem aktywacji. Kopiujesz cały ciąg znaków i wklejasz go w polu rejestracji programu i klikasz Ok. Po wykonaniu tej czynności program zrestartuje się i będziesz mógł cieszyć się pełną wersją, która normalnie kosztuje ponad 24 dolary.

Aplikacja jest prosta w użyciu, posiada wiele języków tłumaczenia interfejsu w tym Polski.

Działa z systemami Windows: XP, Vista, 7, 8, 8,1 oraz 10 (32 i 64 Bity). Uwaga oferta promocyjna ma określony czas.

Strona promocji - nie aktualna

Pobierz free wersję z ograniczeniami http://foldermarker.com/en/folder-marker-free/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish