Jesienna promocja na 5 programów od WonderFox

Dodane przez kair4 - czw., 11/26/2015 - 12:36

Organizatorem darmowej akcji promocyjnej jest znany producent cenionego oprogramowania firma WonderFox Soft. W ofercie znajduje się, aż pięć bardzo dobrych programów do konwertowania wideo, tworzenia animowanych gifów, obróbki fotografii czy obsługi i zarządzania dokumentami biurowymi. Oferta jest naprawdę bardzo atrakcyjna, ponieważ całkowity koszt zakupu wszystkich aplikacji to bagatela 190 Dolarów.

Programy w ofercie promocyjnej

1.HD Video Converter Factory Pro - Program do ripowania i konwertowania plików wideo.

2.DVD Ripper Pro - Doskonały program do szybkiego wykonywania ripów wideo z DVD. Ma wbudowanych ponad 200 różnych formatów wyjściowych. Jest to potężne narzędzie z ogromną ilością formatów wyjściowych.

3.Photo Watermark - Edycja i zarządzanie plikami graficznymi oraz dodawanie opisowych znaków wodnych na fotografiach.

4.Video to GIF Converter - Konwertowanie i tworzenie animowanych gifów z plików wideo.

5.Document Manager - program do zarządzanie plikami i dokumentami biurowymi. Posiada szyfrowanie, tworzenie kopi i zabezpieczanie hasłem.

Jak skorzystać z promocji

Odwiedzamy stronę producenta i wybieramy oprogramowanie. Pobrany plik rozpakowujemy i zainstalujemy program na komputerze wpisując w pole rejestracji klucz produktu. Numer seryjny załączony jest w dokumencie tekstowym wraz z instalatorem.

Oprócz darmowej licencji otrzymacie od WonderFox Soft specjalny kod rabatowy, który upoważnia w przyszłości do zniżki na zakup programu.

Wszystkie programy działają z systemami Windows: XP, Vista, 7, 8, 8,1 oraz 10 (32/64)

Strona promocji aktualna do 01.12.2015 r https://www.videoconverterfactory.com/thanksgiving/index-12.1.html

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish