Najlepsze darmowe aplikacje do konwertowania wideo

Dodane przez kair4 - ndz., 11/29/2015 - 07:35
programy do edycji plikow audio wideo

Przedstawiamy kilka najlepszych darmowych programów do konwersji plików wideo i multimediów. Niemal wszystkie aplikacje posiadają niezbędny zestaw narzędzi edytorskich jaki można znaleźć w płatnych odpowiednikach. Większość oprogramowania obsługuje popularne formaty video i zaawansowane funkcje. W dalszej części artykułu przedstawimy 5 godnych uwagi darmowych konwerterów wideo działających z systemem Windows.

Freemake Video Converter

Freemake Video Converter

Świetna aplikacja posiada ogromne możliwości, których można długo szukać nawet w niektórych komercyjnych odpowiednikach. Ma bardzo łatwy w obsłudze interfejs oraz jest dostępna w kilku językach. Program przekonwertuje na dowolny format prawie każdy rodzaj plików wideo i audio.

Posiada zaawansowane tryby pracy takie jak ustawienia przepływy transmisji bitów czy klatek na sekundę. Wielką zaletą programu jest możliwość publikacji materiałów wideo w serwisach internetowych jak Youtube lub podobnych. Aplikacja obsługuje ponad 300 formatów.

Pobierz Freemake Video Converter http://www.freemake.com/free_video_converter/

Any Video Converter

Any Video Converter

Program posiada spore funkcje konwersji wideo. Ma wbudowane ponad 100 zautomatyzowanych profili formatów wyjściowych. Można w łatwy sposób i szybko przekonwertować dowolne filmy na urządzenia mobilne czy komputery.

Obsługa jest banalnie prosta, wystarczy dodać plik i wybierać odpowiedni format konwersji oraz kliknąć przycisk - Konwertuj. Program samoczynnie zacznie konwersję pliku, którego efekt można przeglądać na żywo. Aplikacja obsługuje ponad 200 formatów wideo w tym również audio.

Pobierz Any Video Converter https://www.any-video-converter.com/

HandBrake

HandBrake

Korzystając z oprogramowania można konwertować duże pliki wideo do każdego formatu od AVI po Blu Ray. Posiada wbudowane filtry pozwalające odtwarzać filmy na urządzeniach mobilnych z systemami iOS, Android czy Windows Phone.

Aplikacja posiada ciekawe funkcje edycji takie jak: zmiany rozmiaru plików wideo, filtry konwersji, ustawienia ścieżki audio, kolejkowanie, dodawanie napisów i wiele innych. Oprócz tego istnieje możliwość podglądu na żywo konwertowanego pliku wideo. Program ma bardzo łatwy w obsłudze interfejs.

Pobierz HandBrake https://handbrake.fr/

Format Factory

Format Factory

Jest to bardzo popularny program z potężnymi możliwościami. Za jego pomocą można w szybki sposób zmienić dosłownie każdy plik audio czy wideo. Posiada zaawansowane ustawienia konwersji takie jak zmiana bitrate, zmiana rozdzielczości czy kanału video.

Gotowe pliki można odtwarzać na dowolnym urządzeniu - komputer, konsola gier, tablet, smartfon czy telewizor. Oprócz możliwości obróbki wideo również obsługuje i zgrywa pliki graficzne i audio.

Pobierz Format Factory http://www.pcfreetime.com/

Moo0 Video Converter

Moo0 Video Converter

Bardzo dobre narzędzie do konwertowania wideo jak również plików audio. Program jest bardzo lekki dla systemu operacyjnego i świetnie działa. Obsługa jest prosta wystarczy wrzucić plik w pole upuść, następnie wybieramy kodek i klikamy na przycisk konwertuj.

Główną zaletą aplikacji jest szybka konwersacja plików, którą to wykonuje bezbłędnie. Program obsługuje wszystkie formaty wideo jak również audio. Pliki wyjściowe można później odtwarzać na telefonach, komputerach czy opublikować w serwisie Youtube.

Pobierz Moo0 Video Converter https://www.moo0.com/software/VideoConverter/

kategoria
Polish