Driver Easy Professional 4.9.7 klucz z licencją na rok

Dodane przez kair4 - wt., 12/01/2015 - 07:03

Driver Easy Professional w dostępny w promocji z legalnym kluczem na rok czasu. Program służy do aktualizacji sterowników w komputerze opartym o system Windows. Podczas uruchomienia skanuje zainstalowane sterowniki i wyszukuje ich najnowsze wersje aktualizując je. Aplikacja jest bezpieczna w użyciu, ponieważ przed każdą aktualizacją wykonuje kopie zapasowe sterowników.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta, użytkownik wykonuje wszystkie czynności automatycznie. W razie napotkanych problemów można szybko za jednym kliknięciem przywrócić poprzednie ustawienia. Oprócz tego posiada kilka ciekawych funkcji m.in: Tworzy kopie bezpieczeństwa, wyświetla informacje sprzętowe, aktualizuje system operacyjny, odinstalowuje stare sterowniki, po nieudanej próbie instalacji przywraca komputer do wcześniejszego stanu oraz wyświetla offline dane komponentów urządzeń.

Driver Easy

Narzędzie działa wyśmienicie pobiera aktualne wersje driverów do popularnych kart graficznych jak Invidia, Radeon jak również wszystkie komponenty wspomagające gry. Aktualizuje sterowniki kart sieciowych, procesora, pamięci RAM, płyty głównej, wejść USB, zarządzania energią, twardych dysków, drukarek i faksów, dźwiękowych kart audio, stacji dysków czy monitora.

Żeby skorzystać z oferty, należy zainstalować oprogramowanie i odwiedzić stronę promocji (link w załączniku). Na stronie podajemy 2x adres mail i wysyłamy zgłoszenie. Na podany e-mail producent wyśle klucz z numerem seryjnym z ważną licencją przez rok.

Program posiada łatwy w obsłudze interfejs i jest w języku Polskim.

Działa z systemami Windows: XP, Vista, 7, 8, 10 [32/64 Bity]. Oferta promocyjna ma określony czas.

Pobierz Driver Easy Professional 4.9.7

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish