Agario w trójwymiarze - Darmowa gra online

Dodane przez kair4 - pon., 10/12/2015 - 13:11
Agario 3D gra

Agario 3D jak można domyślić się po tytule, to trójwymiarowe wydanie bardzo popularnej w ostatnim czasie przeglądarkowej gry sieciowej. W oryginalnym, dwuwymiarowym wydaniu, podobnie w Agario 3D, nie musimy się rejestrować żeby rozpocząć zabawę. Wystarczy wpisać swój nick oraz wybrać serwer, na którym chcemy grać.

W zwykłym Agario serwery były podzielone ze względu na kryterium położenia geograficznego użytkownika. Dzięki temu mieliśmy możliwość grać przy niskim pingu, co pozwalało cieszyć się zabawą bez „zwiech” czy innych utrudnień. W trójwymiarowej edycji mamy dostępnych kilka serwerów zwanych biomem. Twórcy zapowiadają, że rozgrywka będzie bardziej realistyczna, zbliżona do warunków naturalnych, co z kolei przełoży się na lepszą mechanikę.

Sam trzon mechaniki w grze pozostał bez zmian. Wcielamy się w komórkowy organizm przypominający "bakterię", która porusza się po arenie pochłaniając napotkane na swojej drodze inne organizmy. Zasada jest prosta, im więcej pożremy napotkanych organizmów, tym większą pulę punktów zdobędziemy i powiększymy swoją bakterię.

Należy też uważać na innych graczy, którzy mogą pożreć nas albo my ich. W tym celu musimy „wykarmić” naszego bohatera w nieco większym stopniu niż przeciwnik. Dzięki czemu możemy go pochłonąć bez problemu i tym samym powiększyć się o jego wartość. Uzyskane punkty pozwalały w zwykłym Agario piąć się po drabinie najlepszych graczy, aż w końcu trafiliśmy do Top 10 na danym serwerze.

Wyglad gry Agario3D

Nowa gra Agario3D

Opisany wyżej schemat został zachowany i w nowej grze stworzonej w trójwymiarze. Z tym, że jedynym dostępnym trybem będzie wspomniane FFA, a na naszej drodze oprócz przeszkód, pozwalających schronić się w ich wnętrzu „małym” graczom, znajdą się również drzewa, głazy i inne obiekty, dzięki którym możemy wymanewrować przeciwnika w ucieczce przed nim lub zapędzić go w „kozi róg”.

Agario 3D zapowiada się jako bardzo ciekawa kontynuacja swojego prekursora i może okazać się ciekawą pozycją na rynku gier przeglądarkowych. Niemniej jednak, w swoim obecnym stanie, sporo brakuje jej do perfekcji. Dostępny tylko jeden tryb rozgrywki, a także kanciasta i prowizoryczna szata graficzna, bez wątpienia nie przysporzy zbyt wielu zainteresowanych. Nawet wśród fanów różnego rodzaju produkcji niezależnych, w których grafika zwykle odgrywa drugorzędną rolę, ale zazwyczaj występuje w postaci bardzo przyjemnego dla oka pixel – artu lub innego stylu.

Twórcy takich produkcji jak Vanar.io i oryginalnego Agario jednak na pewno nas nie zawiodą, jeśli utrzymają taki sam poziom jak w tych produkcjach. Warto zaglądać do trójwymiarowego Agario co jakiś czas – być może autorom uda wykorzystać się potencjał silnika 3D i oryginalnej mechaniki, aby stworzyć coś, co będzie zdolne nas zaskoczyć.

Zagraj za darmo w Agario 3D na oficjalnej stronie producenta http://biome3d.com/

Obejrzyj trailer z gry

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish