Promocja Advanced Archive Password Recovery

Dodane przez kair4 - śr., 12/16/2015 - 16:04

Pełna wersja programu Advanced Archive Password Recovery dostępna z legalnym kluczem w darmowej promocji. Aplikacja służy do szyfrowania, usuwania, łamania i odzyskiwania haseł z archiwów. Obsługuje większość popularnych formatów takich jak: 7ZIP, ZIP, RAR, WIN ZIP, ARJ, RAR, WIN RAR, SFX, PKZIP i więcej.

Program uznawany jest za najlepszą i najszybszą aplikację tego typu. Potrafi niezależnie od ustalonej wcześniej trudności haseł, przeszukać w ciągu 1 godziny zeskanowane zasoby i podać gotowe wyniki.

Praca oprogramowania jest zależna w dużej mierze od mocy procesora. Standardowo szybkość wyszukiwania wynosi 15 milionów haseł w ciągu sekundy. Silnik Archive Password potrafi rozpoznawać i wyszukiwać hasła niezależnie od zastosowanego słownika. Wykonuje to po specjalnych znakach, symbolach, oznaczeniach, cyfrach czy opisach plików w spakowanej zawartości.

Advanced Archive Password Recovery 4
Advanced Archive Password Recovery 4.54 Program do odzyskiwania haseł i danych z archiwów.

Ogromną zaletą programu jest funkcja odzyskiwania utraconych archiwów. Program bez problemu potrafi przywrócić dane. Jednak taki proces zajmuje trochę czasu, szacunkowo dla archiwów ZIP czy RAR trwa to ponad godzinę i jest zależny od konfiguracji sprzętowej komputera. Im nowocześniejszy komputer z wydajnym procesorem, dyskami i odpowiednią pamięcią RAM tym proces odzyskiwania danych będzie szybszy.

Advanced Archive Password Recovery promocja

Advanced Archive Password Recovery usuwanie haseł i szyfrowanie

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta nie wymaga specjalnej wiedzy technicznej. Narzędzie w pełnej wersji jest do pobrania z naszej strony. Pobierz plik, rozpakuj archiwum, zainstaluj na komputerze i wpisz załączony klucz.

Działa z Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 (32/64).

Promocja zakończona

Download: Advanced Archive Password Recovery wersja testowa https://www.elcomsoft.pl/archpr.html

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish