Zemana AntiMalware Premium klucz na 3 miesiące

Dodane przez kair4 - śr., 12/09/2015 - 06:53

Darmowa promocja programu Zemana AntiMalware Premium Beta w pełnej wersji z kluczem. Aplikacja jest uznawana za jeden z lepszych i skutecznych programów, chroniących komputer przed wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwami pochodzącymi z sieci. Narzędzie podczas pracy nie zakłóca działania komputera, więc można go używać jako dodatkowe zabezpieczenie wraz z innymi programami antywirusowymi.

Zemana AntiMalware Premium

Wielką zaletą Zemana AntiMalware jest szybki skaner zagrożeń, który oparty jest o najlepsze silniki znanych marek m.in: Emsisoft, Prevx, IKARUS, Dr.Web oraz G - Data. W momencie wykrycia wirusa, program wysyła zainfekowany plik na zdalny serwer w chmurze, gdzie jest poddawany dokładnej analizie i w razie konieczności usuwany lub przenoszony do kwarantanny.

Zemana AntiMalware Premium skanowanie

Oprogramowanie szczególnie pomocne przy ostro zainfekowanych komputerach, doskonale sobie radzi w usuwaniu trudnych i mocno zawirusowanych dysków. Oprócz tego blokuje i wykrywa takie wirusy jak: Trojany, rootkity, robaki, keyloggery, aplikacje szpiegowskie, adware, malware i inne.

Zemana AntiMalware Premium wykryte wirusy

Żeby skorzystać z oferty promocyjnej oraz otrzymać klucz na 90 dni, należy na stronie producenta podać swój adres mail i wysłać zgłoszenie. Wygenerowany numer seryjny wpisujemy w polu rejestracji programu. Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach portable oraz z tradycyjnym instalatorem .exe.

Obsługa w języku polskim,działa z Windows: XP/Vista/7/8/10 [32 i 64 Bity]

Strona promocji: Promocja nie aktualna

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish