Kerish Doctor licencja na rok

Dodane przez kair4 - czw., 01/21/2016 - 13:39
program kerish doktor

Najnowsza wersja programu Kerish Doctor w darmowej promocji z kluczem. Narzędzie świetnie wykonuje kompleksową konserwację komputera z systemem Windows. Posiada mnóstwo przydatnych funkcji optymalizacyjnych. Program wyposażono w moduł skanowania i wykrywania Malware oraz innego złośliwego oprogramowania. Wykonuje kopie zapasowe i naprawia uszkodzony Windows. Automatycznie optymalizuje system podczas dużego obciążenia podzespołów np. podczas grania w gry.

Zarządza usługami w menu start i naprawia uszkodzone biblioteki rejestru. Podczas awarii przywraca system do stanu przed uszkodzeniem, czyści śmieci rejestru, zarządza zainstalowanymi aplikacjami, ma wbudowanego lektora głosowego i wiele więcej. Koszt rocznej licencji wynosi ok 20 USD.

Możliwości i funkcje Kerish Doctor:

Tworzy kopie zapasowe, w momencie awarii systemu przywraca system do stanu poprzedniego, chroni komputer przed szkodliwym oprogramowaniem typu malware, naprawia błędy systemowe, optymalizuje łącze internetowe, usuwa śmieci i zbędne pliki, zarządza auto startem, przywraca utracone pliki z kosza.

Kerish Doctor 2015 menu

Kerish Doctor 2015 konkurs

Kerish Doctor 2015 optymalizacja

Zaletą programu jest jego bezpieczeństwo użytkowania oraz łatwy w obsłudze interfejs z językiem polskim. Kerish Doctor na tle innych konkurencyjnych programów wypada bardzo dobrze i cieszy się wśród użytkowników ogromnym uznaniem.

Żeby skorzystać z promocji, pobierz Kerish Doctor z oficjalnej strony producenta i zainstaluj na komputerze. Podczas pierwszego uruchomienia wpisz w pole rejestracji nazwę użytkownika oraz numer seryjny licencji. Uwaga czas rejestracji i promocji jest ograniczony.

Promocja nie aktualna

OS: Windows 10, 8, 7, Vista (32/64)

Promocja zakończona link -

Pobierz Kerish Doctor w wersji testowej http://www.kerish.org/pl/

kategoria
Polish