Monkey Go Happy Elves - zabawna gra online na przeglądarkę i nie tylko

Dodane przez kair4 - sob., 01/30/2016 - 10:27
Monkey Go Happy gra

Darmowa gra Monkey Go Happy Elves to świetna propozycja sympatycznej, świątecznej rozrywki dla dzieci, jak i dla całej rodziny. Znana chyba wszystkim dzieciom małpka, tym razem będzie miała do wykonania bardzo świąteczne zadania. W klimat świąt wprowadza nas już sam początek gry, gdzie musimy wybrać nakrycie głowy dla małpki, które oczywiście zostało utrzymane w świątecznym klimacie.

W przypadku Monkey Go Happy Elves mamy do czynienia z typową grą logiczną, gdzie każdy kolejny poziom (a jest ich łącznie 21 do pokonania) jest ciekawą zagadką, która dodatkowo ma świąteczny charakter. Dostępne w grze rodzaje zagadek są bardzo zróżnicowane. Na przykład musimy wykazać się zręcznością i szybko zatrzymać pingwinki wyskakujące z przerębli.

Największą rozrywkę stanowi jednak wyszukiwanie różnych przedmiotów na ekranie, które zbieramy w podręcznym ekwipunku i następnie musimy je odpowiednio wykorzystać, aby ukończyć dany poziom. Do tego dochodzą puzzle oraz zagadki logiczne, gdzie chociażby mamy do wprowadzenia jakiś kod, który to należy odgadnąć korzystając z ukrytych podpowiedzi gdzieś na ekranie.

Ostatecznym celem gry jest oczywiście rozwiązanie każdego zadania na danym poziomie. Każde z takich dobrze poprawnie zadań ostatecznie prowadzi nas do odnalezienia zabawnego elfa, którego wystarczy tylko wskazać poprzez kliknięcie i wtedy mamy już pełny sukces i nasza małpka promienieje ze szczęścia. Czasem elf po prostu skądś wychodzi gdy wykonamy zadanie, a czasem musimy go uwolnić samodzielnie z jakiejś kryjówki, kiedy już uda nam się odpowiednio wykorzystać przedmioty znalezione na ekranie.

Monkey Go Happy Elves została utrzymana w wyjątkowo świątecznym klimacie i z całą pewnością kolorowa grafika oraz zabawne postacie potrafią przyciągać wzrok. Do tego dochodzi bardzo ciekawa oprawa muzyczna i zmyślne zagadki, które czasem mogą sprawić trudność nawet dorosłym osobom.

Na pewno jest to gra warta polecenia dzieciom, ale spokojnie można w nią grać także wspólnie całą rodziną i świetnie się przy tym bawić. Na Poki.pl w grę pogramy sobie zupełnie za darmo i bez konieczności instalowania czegokolwiek, gdyż Monkey Go Happy Elves uruchamia się bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. Czas więc uwolnić zabawnego elfa!

Gra jest również dostępna na urządzenia mobilne oraz w wersjach przeglądarkowych w technologii Flash. Plugin flash player można pobrać ze strony Adobe. 

Zagraj we wszystkie części na oficjalnej stronie twórców gry https://www.monkeyhappy.com/

kategoria
Polish