save2pc ciekawy program do pobierania filmów i strumieni wideo

Dodane przez kair4 - sob., 01/02/2016 - 14:41
program save2pc

save2pc to znakomity program do pobierania filmów wideo z różnych stron. Aplikacja oprócz downloadu strumieni video, posiada wbudowany konwerter plików audio i wideo. Przekonwertowane filmy można odtwarzać na urządzeniach mobilnych, komputerach, tabletach, konsolach Sony PSP, Zune, iPodach, iPhonach czy zwykłych smartfonach opartych o Android system.

Wersja profesjonalna pozwala ściągać strumienie z takich serwisów jak: GodTube, Youtube, Tangle, Vimeo, Google Video, Myspace Video, Break.com, DailyMotion.com, TeacherTube.com, Blip.tv, Guba.com.

Również pobiera filmy z serwisów przeznaczonych dla osób dorosłych m.in: RedTube, PornoTube, ShockerVideo.com, SpankingTube.com, Tube8.com, xTube.com, YouPorn, Megaporn, yuvutu. Konwertuje pliki do formatów: avi, mpeg, flv, mov, mp4, 3gp, mp3, wav.

save2pc pobieranie filmu wideo

Oprogramowanie nie posiada polskiego tłumaczenia, ale to w niczym nie przeszkadza ponieważ jego obsługa jest banalnie prosta. W momencie skopiowania linku ze strony, save2pc automatycznie przechwyci link, a użytkownikowi pozostanie tylko kliknąć na Get Video oraz wskazać miejsce zapisu. Ściągnięty film można odtwarzać w aplikacji za pośrednictwem Windows Media Player.

save2pc licencja

Obecnie pełna profesjonalna wersja dostępna jest w darmowej promocji. Żeby skorzystać z oferty należy pobierać program i zainstalować go na komputerze. Podczas pierwszego uruchomienia wklej w pole aktywacji załączony klucz z numerem seryjnym.

Program w języku angielskim, działa na komputerach z systemami Windows: XP, Vista, 7, 8, 10 (32/64 bit).

Promocja nie aktualna

Pobierz save2pc w wersji free http://www.save2pc.com/download.html

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish