SecureAPlus Premium darmowa licencja na 15 miesięcy

Dodane przez kair4 - sob., 01/02/2016 - 07:14

Antywirus SecureAPlus Premium doskonale sobie radzi z wykrywaniem najtrudniejszych zagrożeń i znakomicie wypada w testach. Jest bardzo skuteczną ochroną komputera. W momencie wykrycia szkodliwego kodu, wysyła i analizuje na zdalnym serwerze w chmurze, a w razie konieczności usuwa wirusa z dysku.

Do analiz wykorzystuje aż dwanaście bibliotek z bazami wirusów m.im: Emsisoft, Avira, Sophos, McAfee, Microsoft Security Essential, ESET, Bitdefender, AVG, Norman, Quick Heal, Total Defense czy ClamWin. Warto dodać, że program antywirusowy wyposażony w tak doskonałe narzędzia, zagwarantuje użytkownikowi prawie 100% ochronę komputera.

Największą zaletą SeureAPlus jest jego lekkość i rezydentna ochrona, która skutecznie blokuje wszelkie próby kradzieży poufnych danych, włamań, ataków hakerów czy przed Zero-day eksploit. Aplikacja monitoruje w czasie rzeczywistym wszystkie działania jakie wykonuje użytkownik na komputerze.

W momencie wykrycia zagrożenia, automatycznie włącza alert powiadomień. Warto dodać, że jako jeden z nie licznych programów wykrywa ukryte zagrożenia w plikach spakowanych RAR, Zip, 7Zip, dokumentach biurowych Office i PDF.

SecureAPlus Premium 3

SecureAPlus Premium 3.4 Funkcje i główny interfejs programu

Silniki antywirusowe SecureAPlus Premium

Wszystkie silniki antywirusowe z jakich korzysta SecureAPlus Premium

SecureAPlus Premium aktywacja

Aktywacja SecureAPlus Premium z ważną licencją do 2 kwietnia 2017 roku.

Program instaluje się domyślnie z darmową ważną licencją ważną przez 15 miesięcy. Jego wadą jest to, że nie posiada polskiego tłumaczenia, co nie stanowi większego problemu ponieważ jest bardzo prosty w obsłudze.

Pełna wersja programu antywirusowego SecureAPlus Premium w darmowej promocji z ważną licencją przez 15 miesięcy. Żeby skorzystać z oferty promocyjnej, pobierz program z naszej strony i zainstaluj na komputerze. Licencja z kluczem zostanie automatycznie przyznana na w/w okres czasu.

Promocja zakończona.

OS: Windows 8.1, 8, 7, Vista, XP (32 i 64-bit)

Pobierz SecureAPlus Premium w wersji free https://www.secureaplus.com/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish