Darmowy Sophos Home Antivirus to skuteczna ochrona antywirusowa

Dodane przez kair4 - sob., 01/02/2016 - 14:22
Program Sophos Antivirus

Program Sophos Antivirus jest bardzo solidną darmową ochroną komputera, przeznaczony do zastosowania domowego. Zabezpiecza przed atakami hackerów, próbami kradzieży poufnych danych oraz złośliwym oprogramowaniem takim jak: malware, adware, trojany czy phishingiem. Posiada bardzo dokładny skaner zagrożeń jak również chroni użytkownika podczas przeglądania Internetowych stron WWW.

Program wyświetla w przeglądarce trójkolorową informacje graficzną o potencjalnie niebezpiecznych witrynach, które mogą zawierać nieodpowiednie treści lub groźne wirusy. Strony bezpieczne mają oznacznik zielony, podejrzane pomarańczowy, niebezpieczne są oznaczone kolorem czerwonym. Dodatkowo jest wyposażony w rezydentną ochronę i automatyczną aktualizację najnowszych zagrożeń.

Sophos Home Antivirus

Chociaż Sophos Antivirus jest całkowicie za darmo, to żeby skorzystać z programu, producent wymaga rejestracji konta. W formularzu podajemy imię, nazwisko, mail oraz hasło. Na podany adres, otrzymamy link aktywacyjny, w który należy kliknąć i zalogować się do konta. (Uwaga mail z linkiem aktywacyjnym może trafić do spamu). W panelu użytkownika znajduje się instalator, który pobieramy ze strony i instalujemy antywirusa na komputerze.

Sophos Home rejestracja konta

Instrukcja rejestracji konta na stronie Sophos Home

Oprogramowanie nie posiada polskiego tłumaczenia, jest kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows 10, 8, 7, Vista oraz Mac OS X. [32 i 64 bity]

Zarejestruj się i pobierz: Sophos Home Antivirus https://home.sophos.com/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish