Dlaczego warto grać w gry przeglądarkowe?

Ci, którzy wciąż uważają, że gry przeglądarkowe to tanie, pozbawione głębi podróbki gier z komputerów i konsol, powinni zrewidować swoje poglądy. Pozycje tego typu nie tylko są bezpłatne, ale często w niczym nie odstępują tak zwanym „dużym grom” (wymagającymi instalacji). Sprawdźmy, dlaczego warto się nimi zainteresować.

Dać szansę darmowym grom? Wykrzesać moc drzemiącą w przeglądarce

Wyobraźcie sobie nieograniczony dostęp do interesujących gier, całkowicie za darmo i o każdej porze, gdziekolwiek jesteście – w pracy, w domu, w podróży. Nie brzmi wspaniale? To nie tylko senne marzenie, to rzeczywistość, w której żyją miliony graczy na całym świecie. Wystarczy posiadać komputer z dostępem do internetu i dać szasnę grom przeglądarkowym… one wcale nie są grosze o tych ważących dziesiątki gigabajtów, sprzedawanych po setki złotych w sklepach i w dystrybucji cyfrowej.

elvenar2

Jeszcze do niedawna, w społeczności graczy, funkcjonował mit na temat darmowych gier przeglądarkowych – to nic niewarte, niegrywalne przez mikropłatności i reklamy, podróbki znanych tytułów. Nic bardziej mylnego. Te gry potrafią być tak samo, a może nawet bardziej rozbudowane od „większych” gier. I nie mowa tu jedynie o zawartości. Dzięki zaawansowaniu dzisiejszych przeglądarek internetowych i kilku programistycznym sztuczkom, te gry prezentują się naprawdę zachęcająco i cieszą oko. Warto dać im szansę!

To mnóstwo wyśmienitych tytułów, które koniecznie musisz sprawdzić

Gier na przeglądarki internetowe nie brakuje. Mamy możliwość zagrania w tysiące interesujących tytułów z różnych gatunków, od gier strategicznych i ekonomicznych, przez MMO i RPG, aż po wyścigi czy nawet bijatyki. Zarówno jak w przypadku „dużych gier”, tak w przypadku przeglądarkowych, nie wszystkie są warte uwagi, jest jednak mnóstwo perełek, z którymi każdy powinien się zapoznać. Prezentujemy TOP-5 najlepszych według nas gier przeglądarkowych.

World of Warships – niezwykle wciągająca strategia wojenna od twórców World of Tanks. Gra pełna spektakularnych bitew na morzu , dzięki którym gracze mogą poczuć się jak kapitanowie XX-wiecznych okrętów bojowych.

Forge of Empires – innowacyjna strategia ekonomiczna, w której gracze muszą wykazać się umiejętnościami logicznego myślenia oraz zmysłem taktycznym. Kluczek do pokonania przeciwników jest opanowywanie nowych technologii, gromadzenie surowców oraz rozbudowa królestwa i armii.

Elvenar – strategia i MMORPG w jednym. Jako gracz wcielisz się we władcę osady należącej do ludzi lub elfów. Niezależnie od wyboru, Twoim celem będzie konanie przeciwnej nacji, przez rozbudowę królestwa oraz swoich bohaterów.

Skyfoge – innowacyjne MMORPG, które różni się od innych, podobnych jej grze. Rozpoczynamy jako niepozorny żołnierz, po to, aby szybko stać się walecznym herosem.

Therian Saga – niesamowite połączenie strategii, RPG i gry przygodowej, w której musimy opowiedzieć za jedną z ras i ruszyć w wir niebezpiecznych przygód.

W te i wiele innych tytułów zagracie dzięki portalowi grynaprzegladarke.net. Codziennie świeża dostawa nowych pozycji i ciekawe, aktualne informacje ze świata darmowych gier przeglądarkowych.

Dodaj komentarz