Dragon Ball darmowa gra online wiecznie żywa

Dodane przez kair4 - śr., 03/30/2016 - 09:39
gra Dragon Ball

Kolejna wspaniała odsłona darmowej gry przeglądarkowej z gatunku Dragon Ball Fierce Fighting, która oparta jest na bohaterach z wcześniejszej serii Dragon Ball Z.

Przejmij kontrolę nad Goku czy Vegetą

Fenomen postaci Goku czy Vegeta mówią na pewno bardzo wiele. Wybierając jednego z tych bohaterów będziemy mieli do pokonania szereg przeciwników, których doskonale znamy z serii Dragon Ball Z. Gra jest typową bijatyką, którą częściowo możemy porównać do słynnej serii Mortal Kombat czy Tekken. W tym wypadku zarówno bohaterowie, jak i sama sceneria, nawiązują właśnie do mangowego serialu animowanego.

Choć w przypadku gry przeglądarkowej nie mamy możliwości kombinacyjnych ciosów, to jednak rozgrywka i walka z przeciwnikami wciąga niesamowicie. Oprócz standardowych ciosów, możemy zadawać również specjalne uderzenia, do których potrzebna jest dodatkowa energia. Podczas walki mamy pełny pasek, który bardzo szybko się zużywa, a jego uzupełnienie trwa naprawdę długo. Co sprawia, że gra wcale nie jest taka łatwa, a przeciwników w zasadzie nie da się pokonać specjalnymi ciosami.

Rosnący stopień trudności

Dragon Ball Fierce Fighting 2.9 nie nudzi się przede wszystkim z tego powodu, że sam poziom trudności jest bardzo zróżnicowany. Początkowo przeciwnicy wydają się być śmiesznie łatwi, ale podążając drogą ku zdobyciu wszystkich Smoczych Kul. Spotkamy przeciwników coraz trudniejszych, którzy nie tylko wykażą się większą inteligencją, ale dodatkowo będą używać zróżnicowanych ciosów, także tych specjalnych.

Dragon Ball Fierce Fighting 2.9 to po prostu niezobowiązująca rozrywka, która na pewno wciągnie fanów tego rodzaju gier. Chociaż głównym celem są ciągłe walki, to pozwoli doskonale odstresować się bez robienia nikomu krzywdy. Co ważne, gra została przygotowana specjalnie pod kątem dla najmłodszych, a w przypadku tej nie spotkamy się z tryskającą na boki krwią czy innymi brutalnymi elementami.

Obejrzyj trailer z gry Dragon Ball Fierce Fighting

https://www.youtube.com/watch?v=50HbFxUuqtg

Zagraj w grę na oficjalnej stronie producenta http://db.playwebgame.com/media

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish