Malware Fighter Pro 4 z kluczem na pół roku

Dodane przez kair4 - czw., 03/24/2016 - 12:45

Pełna wersja znakomitego programu IObit Malware Fighter Pro 4 w darmowej promocji z ważnym kluczem przez 6 miesięcy. IObit Malware Fighter oparty jest o silnik skanujący Bitdefander. Program do wykrywania zagrożeń również używa obszernych baz wirusów tej znanej marki.

Aplikacja usuwa z komputera niebezpieczne i złośliwe oprogramowanie, które potrafi zainfekować cały system operacyjny oraz przejąć kontrolę nad urządzeniem. Narzędzie nie tylko skanuje dyski w poszukiwaniu wirusów, ale skutecznie chroni komputer przed różnego typu programami szpiegowskim m.in: trojanami, malware, adware, złośliwymi komponentami reklamowymi, keyloggerami, bootami i innymi niebezpieczeństwami.

IObit Malware Fighter Pro 4

IObit Malware Fighter posiada rezydentny moduł do zwalczania szkodliwego oprogramowania, który działa w trybie online jak i w czasie rzeczywistym. Oprócz tego wyposażony jest w strażnika zasobów systemowych, ochronę przeglądarki czy sieci oraz moduły optymalizacji i aktualizacji softu.

Jednak jego najważniejszą funkcją jest bardzo precyzyjny skaner zagrożeń, który posiada 3 tryby skanowania. Szybkie - wykonuje podstawowy skan plików systemowych, Pełne – wszystkie twarde dyski oraz Użytkownika, w którym sami wskazujemy co program ma przebadać. Dodatkowo możemy również wykonać skanowanie zewnętrznych nośników USB lub sprawdzać podejrzane pliki na zdalnym serwerze w chmurze.

IObit Malware Fighter Pro 4 skaniwanie komputera

Narzędzie spisuje się doskonale i jest naprawdę bardzo skuteczne. Jedyną można powiedzieć wadą jest sam proces instalacji, ponieważ oprócz IObit Malware Fighter, na komputerze instalują się dodatkowe dwa programy tego samego producenta.

Pierwszy to całkiem niezły darmowy Uninstaller, a drugi Advanced SystemCare, którego możemy używać w wersji pro przez 3 miesiące. Dodatkowe aplikacje możemy w każdej chwili usunąć z dysku pozostawiając tylko Malware Fighter.

Rejestracja numeru seryjnego do 3 września 2016, po upływie tej daty nie będzie można zarejestrować programu.

Program IObit Malware Fighter 4 jest w polskiej wersji językowej, kompatybilny ze wszystkimi systemami Windows z procesorami 32 i 64 bity.

Pobierz: IObit Malware Fighter Pro 4

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish