Promocja Bigasoft Video Downloader Pro z kluczem

Dodane przez kair4 - pon., 03/28/2016 - 06:17
program Bigasoft Video Downloader

Program Bigasoft Video Downloader Pro dostępny w pełnej wersji z legalnym kluczem z promocji. Za pomocą tego programu możemy pobierać, konwertować i nagrywać pliki multimedialne pobrane online z serwisów internetowych. Obsługuje pliki multimedialne w wysokiej rozdzielczości HD 720p,  HD 1080p, 2k, wideo 3D czy ultra wysokiej rozdzielczości 4K, które następnie możemy przekonwertować do formatu MP4, AVI, WMV, MOV, MKV, FLV, MPG, VOB i więcej.

Przekonwertowane materiały audio/wideo, można później odtwarzać na urządzeniach mobilnych takich jak: telefony komórkowe, smartfony, tablety, telewizory, konsole gier, iPad, iPod, iPhone, Google Nexus, Microsoft Surface, Kindle Fire, BlackBerry, Apple TV, Zune, PSP, PS3, Pocket PC, Creative Zen, Xbox, Archos. Oprócz tego Bigasoft Video Downloader obsługuje większość popularnych formatów audio. Pobrany klip muzyczny z serwisu Youtube w szybki sposób przekonwertujemy do stratnego czy bezstratnego formatu: MP3, AAC, AC3, WAV, WMA, APE, ALAC, FLAC, OGG, M4A, AIFF.

Dodatkowo ma wbudowany zaawansowany odtwarzacz filmów i muzyki, który obsługuje wszystkie formaty filmów i muzyki. Program doskonale integruje się z prawie wszystkimi popularnymi serwisami jakie udostępniają strumienie multimedialne m.in: YouTube, Facebook, Google Video, Metacafe, eHow, Vimeo, MTV, BBC, Dailymotion i innych.

Bigasoft Video Downloader Pro

Odtwarzacz wideo i muzyki w Bigasoft Video Downloader ProJest łatwy w obsłudze, żeby pobrać film wystarczy wkleić adres URL i kliknąć na start. Jedyną wadą jest to że nie posiada polskiego tłumaczenia, ale jego obsługa nie powinna stanowić większego problemu.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista, XP [32/64 bity]

Strona promocji http://www.bigasoft.com/giveaway/get-free-code-facebook.html

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish