AVG Internet Security 2016 pełna wersja klucz na 180 dni

Dodane przez kair4 - czw., 04/21/2016 - 05:09
program avg antywirus

Pełna wersja programu AVG Internet Security 2016 z legalną licencją na 180 dni. Oprogramowanie posiada kompletną ochronę przed wirusami oraz firewall. Cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników jest uznawany za przyjazną, lekką i bardzo skuteczną ochronę komputerów. AVG Internet Security doskonale eliminuje wszelkie zagrożenia. Zabezpiecza komputer przed wirusami, atakami hackerów, malware, spyware, phishingiem, próbami kradzieży czy inwigilacji podczas przeglądania Internetu.

Chroni przed zainfekowanymi stronami oraz zagrożeniami pochodzącymi z komunikatorów internetowych. Wykrywa ukryte w instalatorach złośliwe oprogramowanie szpiegujące. Program ma miły dla oka czytelny interfejs użytkownika, który w zasadzie od dawna jest nie zmieniony. Jego wielką zaletą jest to, że posiada polski pakiet językowy oraz jest łatwy w obsłudze.

Każdy kto chciałby skorzystać z pakietu AVG może pobrać plik z wgranym kluczem aktywacji z naszego forum. Uwaga jest to instalator online, więc będzie potrzebny dostęp do internetu.

Program kompatybilny z Windows 10, 8, 7, Vista [32/64]

Program dostępny dla zarejestrowanych użytkowników naszego forum. Pobierz - AVG Internet Security 2016 (klucz 180 dni) Promocja nie aktywna!

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish