Dashlane Premium z kluczem w promocji

Dodane przez kair4 - śr., 04/06/2016 - 11:27
program Dashlane Premium

Pełna wersja programu Dashlane Premium dostępna w darmowej promocji. Jest to bardzo przydatne narzędzie zwiększające bezpieczeństwo użytkownika w sieci. Program służy m.in do szyfrowania połączeń podczas dokonywania zakupów w Internecie.

Do zabezpieczenia używa skomplikowanych kluczy opartych o algorytm szyfrujący AES-256. Korzystając z tej aplikacji będziemy mieli pewność, że nasze hasła oraz inne poufne dane nie zostaną przechwycone przez hackerów. Warto też zwrócić uwagę na solidne wykonanie aplikacji. Program posiada elegancki i przejrzysty interfejs użytkownika, przez co praca z programem oraz jego obsługa jest banalnie prosta. 

Użytkownik podczas próby dokonania płatności, przelewu bankowego lub innej operacji finansowej, uruchamia w programie moduł szyfrowania danej witryny i w momencie aktywacji, może bezpiecznie wykonać daną operację finansową. Dashlane integruje się z wszystkimi popularnymi przeglądarkami internetowymi oraz dla zwiększenia bezpieczeństwa posiada wbudowaną własną.

Dashlane Premium interfejs

 

Dashlane Premium szyfrowanie stron

 

obsluga na roznych urzadzeniach

Wersję premium Dashlane można otrzymać za darmo, wystarczy zainstalować program i zarejestrować się na stronie producenta podając adres mail. Na adres e-mail otrzymasz klucz z numerem seryjnym do aktywacji programu. Oferta promocyjna ma określony czas.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista [32/64], Mac OSX, iOS, Android.

Pobierz: Dashlane Premium Oferta promocyjna zakończona

kategoria
Polish