Norton Security Premium 2017 beta

Dodane przez kair4 - czw., 04/21/2016 - 13:41

Symantec udostępnił najnowsze wydanie programu antywirusowego Norton Security Premium 2017 w wersji beta. Nowe wydanie programu Norton Premium, stanowi kompleksową ochronę komputera gotową do użycia, lecz należy pamiętać, że jest to cały czas próbna wersja testowa.

W nowej odsłonie zastosowano moduł Proactive Exploit Protection, jest to aktywna ochrona, która ma na celu zapobiegać wykorzystanie dziur i luk systemowych przez złośliwe oprogramowanie. Dzięki innej funkcji Sandbox, możemy analizować podejrzane pliki w bezpiecznym środowisku w chmurze.

Norton Security Premium 2017 beta

Dodatkowo współpracuje z 64-bitowymi przeglądarkami Internet Explorer i Firefox, blokuje ataki przy użyciu połączenia https. Norton Security Premium 2017 ma elegancko zaprojektowany zielony design interfejsu, jest lekki, skuteczny i nie obciąża systemu podczas pracy komputera.

Oprócz tego jak poprzednie wersje, posiada standardowo wbudowany firewall, rezydentną ochronę systemu operacyjnego, monitoruje sieć w czasie rzeczywistym, posiada zaawansowany moduł kontroli rodzicielskiej, zabezpiecza przed próbami włamań i kradzieży, skutecznie blokuje wszelkie próby oszustw czy wyłudzeń danych osobowych. Również posiada monitoring stron WWW, narzędzia do konserwacji i optymalizacji Windows, szyfruje pliki i foldery, zarządza hasłami jak również wykonuje i przywraca kopie zapasowe systemu operacyjnego.

Norton Security Premium 2017

Żeby przetestować nowe możliwości programu i pobrać instalator, należy podać adres mail na stronie producenta. Na adres firma Symantec odeśle wiadomość zwrotną z linkiem do pobrania instalatora wraz z instrukcją przebiegu instalacji.

Pobierz Norton Security Premium 2017 Beta

OS: Windows 10, 8, 8.1, 7, Vista [32/64 bity]

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish