Drukarka Monochromatyczna Brother HL-L6400DW

Dodane przez kair4 - sob., 06/11/2016 - 22:17
drukarka-brother-hl-l6400dw

Producent drukarek Brother poszerzył właśnie swoją ofertę o kilka nowych modeli drukarek. Spośród nich kilka zasługuję na uwagę, między innymi model HL-L6400DW. Drukarka przeznaczona jest dla dużych i średnich firm, użytkownicy domowi nie będą raczej zainteresowani tą maszyną. Jest ona bowiem sporych gabarytów i waży ok 14 kg, jednak oferuje duże możliwości.

Obecnie najważniejszą cechą drukarki, na którą zwracają klienci to szybkość druku. W korporacji gdzie przebieg miesięczny wynosi kilka tysięcy stron, każda sekunda ma znaczenie. Dlatego producenci drukarek, stale ulepszają ten mechanizm. Rezultatem są coraz lepsze konstrukcje, pozwalające na bardzo szybką pracę urządzeń.

Model HL-L6400DW oferuję pracę z szybkością nawet 50 stron na minutę oraz 24 stron podczas druku dwustronnego. Wynik jak widać jest bardzo dobry, ale to nie jedyna zaleta najnowszej produkcji firmy Brother. Kolejnym plusem jest możliwość zastosowania w drukarce, aż czterech tonerów o różnych wydajnościach.

  • Toner Brother TN3430 czarny o wydajności 3000 stron
  • Toner Brother TN3480 czarny o wydajności 8000 stron
  • Toner Brother TN3512 czarny o wydajności 12 000 stron
  • Toner Brother TN3520 czarny o wydajności 20 000 stron

Jest to bardzo rzadko spotykane, zazwyczaj do danej drukarki przypisany jest jeden toner, czasami zdarzają się dwa (o małej i dużej wydajności). Brother zaskoczył tym posunięciem wszystkich, klienci sami mogą decydować jaki zakupić toner. Dodatkowym wydatkiem będzie zakup bębna, moduł ten jest jednak bardzo wydajny i wystarcza na 50 000 stron.

Drukarka Brother H:-L6400DW zaprojektowano z myślą o dużym nakładzie pracy. Dlatego też standardowy podajnik papieru, może pomieścić aż 520 arkuszy, natomiast podajnik da radę przyjąć 250 arkuszy. Kolejnym atutem jest zaprojektowanie urządzenia w sposób umożliwiający rozbudowę według własnych potrzeb.

Dzięki czemu klienci mają możliwość dokupienia dodatkowych trzech podajników dolnych, które łącznie zdołają pomieścić 1290 kartek oraz 4-tacowy podajnik górny, z możliwością przechowywania 2080 arkuszy. Maksymalnie urządzenie potrafi pomieścić 3890 kartek. Wynik naprawdę jest powalający, dokupując dodatkowy 4-tacowy odbiornik papieru, drukarka staje się naprawdę ogromnie wydajną maszyną.

Drukarki Brother rzadko wykorzystują duże wyświetlacze, tym razem jest inaczej. Zamontowano kolorowy i dotykowy wyświetlacz, o średnicy 4,5 cm. Model HL-L6400DW. Oferuję oczywiście większość nowinek technicznych.

Użytkownicy mają możliwość pracy za pomocą urządzeń przenośnych jak tablet, iPhone iPad czy smartphone. Urządzenie działa w sieciach bezprzewodowych, nowością jest zastosowanie interfejsu Solutions Brother (BSI), który pozwala producentom oprogramowania tworzyć zindywidualizowane rozwiązania do zarządzania drukiem.

Drukarka jest dobrze zabezpieczona, może być zintegrowana z Active directory, obsługuję Internet Protocol Security, Secure Reset oraz Certificate Managment.

  1. W urządzeniu znajdują się czytniki kart pamięci oraz port USB 2.0
  2. Rozdzielczość druku jest na wysokim poziomie i wynosi 1200 x 1200 dpi
  3. Model HL-L6400DW jest zgodny z normą środowiskową Blue Angel ENERGY STAR i charakteryzuje się niewielkim zużyciem prądu.

Jeśli zależy ci na dobrych parametrach druku, cenisz sobie szybkość pracy Brother HL-L6400DW to model, nad którym warto się zastanowić.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish