Malware Fighter Pro 4.1 licencja do września 2016

Dodane przez kair4 - pt., 06/03/2016 - 13:32

Darmowa promocja programu Malware Fighter Pro z ważną licencją do września b.r. Publiczny klucz aktywacyjny jest udostępniany w celach testowych przez IObit. Narzędzie służy do wykrywania i eliminacji z komputera zagrożeń typu malware jak również innego złośliwego oprogramowania.

Producenci wyposażyli swój produkt w silnik skanujący renomowanej firmy Bitdefener. Podczas pierwszego uruchomienia program przechodzi do trybu skanowania zasobów i wyszukuje w systemie komponentów szpiegowskich, trojanów, malware, adware, złośliwych aplikacji reklamowych, keyloggerów, bootów czy innych robaków.

IObit Malware Fighter 4 funkcje programu

W momencie detekcji szkodliwego kodu natychmiast usuwa wirusy z komputera lub przenosi do kwarantanny. Oprócz tego posiada rezydentną ochronę, która działa w czasie rzeczywistym jest wyposażony w strażnika zasobów systemowych, ochronę przeglądarki oraz moduł optymalizacji sieci.

Program posiada trzy tryby skanowania: Szybkie – wykonuje podstawowy skan plików systemowych. Pełne – wszystkie twarde dyski wskazane przez użytkownika, w którym sami wskazujemy co program ma przebadać. Niestandardowe, gdzie wskazujemy zewnętrze nośniku USB czy pliki rejestru systemowego. IObit Malware Fighter jest łatwy w obsłudze i posiada w polski pakiet językowy.

IObit Malware Fighter 4 klucz

Klucz z numerem seryjnym - uwaga rejestracja produktu ma określony czas.

CCA2A-F1302-A9E00-BC484

OS: Windows 10/8/7/Vista  [32 i 64 bity]

Pobierz: http://update.iobit.com/dl/IObit-Malware-Fighter-Setup.exe

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish