PicsArt Photo Studio – darmowy edytor fotografii

Dodane przez kair4 - pon., 06/20/2016 - 07:35

PicsArt - Photo Studio jest darmowym programem do profesjonalnej obróbki zdjęć. Aplikacja posiada mnóstwo narzędzi i filtrów, dzięki którym będziesz mógł tworzyć prawdziwe artystyczne dzieła sztuki. PicsArt pozwala retuszować fotografie, robić zdjęcia z kamery, tworzyć kolaże, rysować, dodawać ciekawe efekty, poprawiać ostrość, kolorystykę czy kontrast. Jednym słowem w aplikacji znajdziemy wiele przydatnych funkcji, które do niedawna można było znaleźć tylko w profesjonalnym płatnym oprogramowaniu.

PicsArt efekty i obrobka foto

Ogromną zaletą tego narzędzia jest jego prosta i nieskomplikowana obsługa. Użytkownik bez najmniejszego problemu może szybko dodać do zdjęcia efekty graficzne i w kilka sekund swoją pracę opublikować w sieci na portalach społecznościowych takich jak: Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Dropbox, OneDrive czy PicsArt.

Oprogramowanie cieszy się ogromną popularnością, do dziś skorzystało z niego ponad 250 milionów użytkowników. Doskonale działa na komputerach z Windows, 10, 8, 7, Vista (32/64 bity) jak również na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS czy Windows Mobile. Interfejs posiada polski pakiet językowy.

PicsArt efekty edycja kolorow

Pobierz PicsArt - Photo Studio ze strony Microsoft https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/picsart-photo-studio/9wzdncrfj10m

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish