VMware Workstation 12 - roczna licencja z kluczem w promocji

Dodane przez kair4 - śr., 06/29/2016 - 07:32

VMware Workstation to jedna z lepszych wirtualnych maszyn, która służy do emulacji obrazów ISO z różnymi systemami operacyjnymi. Program pozwala instalować i testować na komputerze systemy operacyjne: Linux, Windows, BSD, Solaris, Android czy Mac OSX. Narzędzie tworzy niezależne własne środowisko nie ingerując w system, co pozwala użytkownikowi bezpiecznie korzystać z tego oprogramowania. W razie konieczności można bez problemu odinstalować lub usunąć dany system.

VMware Workstation 12

Po zainstalowaniu programu wygodnie jest utworzyć własny folder np: /Emulacja, w którym będziemy magazynować obrazy z systemami. Po uruchomieniu programu wskazujemy z którego systemu chcemy korzystać i włączamy środowisko emulacji. Program nie posiada polskiego tłumaczenia, lecz to w niczym nie przeszkadza ponieważ jego obsługa jest bardzo łatwa i nieskomplikowana.

VMware Workstation 12 funkcje

Licencja i promocja dostępna jest na stronie EDX.org, gdzie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy podając w oznaczonych polach * swoje dane. Na mail zostanie odesłana wiadomość zwrotna z linkiem potwierdzającym logowanie oraz innymi wskazówkami.

Aplikacja działa z systemem Windows 10, 8, 7, Vista, XP [32/64 bity]

1. Strona promocji i rejestracja: https://courses.edx.org/register

2. Logowanie do panelu: http://cs50.edx.org/vmware

Strona producenta: https://www.vmware.com/pl/products/workstation

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish