Promocja Wise Care 365 Pro pełna wersja na rok

Dodane przez kair4 - czw., 06/30/2016 - 07:42

Pełna wersja programu Wise Care 365 Pro w darmowej promocji z licencją na pół roku. Narzędzie służy do kompleksowej optymalizacji i konserwacji komputera z systemem operacyjnym Windows.

Posiada szereg bardzo przydatnych funkcji, które pomogą usunąć różne błędy systemowe, naprawić rejestr, wyczyścić ciasteczka, stare pliki rejestru, zoptymalizować łącze internetowe czy zdefragmentować twarde dyski. Program wykonuje szczegółowe analizy, pokazuje raporty z wykonanym operacji i monitoruje w czasie rzeczywistym stan i kondycję podzespołów zainstalowanych w komputerze.

Wise Care 365 Pro 4.19

Dzięki Wise Care Twój komputer będzie działał sprawniej i szybciej. Oprócz świetnych narzędzi konserwacyjnych posiada ładny czytelny interfejs oraz jest bardzo prosty w obsłudze. Wise Care 365 Professional jest bardzo lekki dla zasobów i perfekcyjnie przeprowadza wszystkie procesy naprawcze nie uszkadzając przy tym systemu.

Wise Care 365 Pro klucz licencji

Program ma już wbudowany klucz w instalatorze, wystarczy zainstalować go na komputerze i otrzymasz za darmo profesjonalną wersję ważną przez 6 miesięcy. Uwaga obecna wersja nie posiada polskiego tłumaczenia.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista, XP [32/64 bity]

Program dostępny na stronie promocji. Pobierz Wise Care 365 Pro https://www.pcsoftmag.com/2018/06/wise-care-365-pro-lifetime-license-giveaway-promo-offer.html

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish