Brother MFC-J5720 DW to nowoczesna, wielofunkcyjna drukarka z faksem

Dodane przez kair4 - wt., 07/19/2016 - 22:10
drukarka Brother MFC-J5720 DW

Jeśli szukacie dobrego wielofunkcyjnego urządzenia na użytek firmowy, warto zainteresować się modelem atramentowym A3 z faksem, BrotherMFC –J5720DW. Jest to znakomite i wyjątkowo przydatne urządzenie, które pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy. Z uwagi na gabaryty i funkcjonalność, jest chętnie wybierane do małych biur czy na użytek domowy. Również znakomicie sprawdzi się jako niedrogie rozwiązanie dla małego biznesu.

Idealne rozwiązanie do biura

Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J5729 jest sprzętem nadającym się idealnie do każdego biura. Sprawdza się szczególnie w środowiskach biznesowych, oferując mnóstwo możliwości. Dzięki zaawansowanej funkcji skanowania, drukowania w A3, kopiowaniu czy faksowaniu w formacie A4. Może być wykorzystywane na wiele sposobów. Oszczędzając jednocześnie miejsce jakie potrzebne byłoby na podłączenie wielu urządzeń, a także pieniądze, które musielibyśmy wydać na zakup większej ilości sprzętu.

Mnogość funkcji, to znakomita cecha, z której skorzysta niejeden urząd, czy firma o profilu usługowym. Dodatkowo urządzenie to posiada znakomitą wydajność i szybkość, które gwarantują, że praca z urządzeniem jest czystą przyjemnością.

Cztery w jednym

Model MFC-J5720DW to urządzenie łączące cztery funkcje: drukowania, skanowania, kopiowania oraz faksowania. Pracuje w formacie A3, dzięki czemu to chętnie kupowany sprzęt do dużych biur projektowych, choć sprawdza się w każdej branży. Atutami wielofunkcyjnej drukarki są: prędkość wydruku, kompatybilność z tuszami Brother o wysokiej wydajności. Używanie tego typu tuszów, pozwala na wydrukowanie aż 2400 stron w bieli i czerni z mniejszym użyciem palety kolorów.

Działanie drukarki

Urządzenie Brother działa z powodzeniem zarówno w sieciach przewodowych jak i bezprzewodowych. Jego kolejny atut to obsługiwanie technologii Wi-Fi Direct. Łatwa obsługa możliwa jest dzięki prostemu interfejsowi oraz wyposażeniu w duży kolorowy i intuicyjny wyświetlacz dotykowy.

Wykonane skany dokumentów możemy wysyłać w łatwy sposób poprzez wiadomości e-mailowe. Możliwa jest również konwersja skanów na pliki oferowane przez pakiet Office. Dodatkowy atut to możliwość zakreślania obszaru, który ma zostać skopiowany lub zeskanowany dzięki zaawansowanej funkcji Outline&Scan czy Outline&Copy.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish