Kaspersky Password Manager Premium z licencją na rok

Dodane przez kair4 - wt., 07/05/2016 - 19:38

Program Kaspersky Password Manager Premium z darmowym kluczem w promocji na rok czasu. Żeby uzyskać licencję, należy na stronie promotora podać swój adres mail, na który zostanie odesłana wiadomość zwrotna z kluczem aktywacji programu.

Aplikacja Kaspersky Password Manager służy do bezpiecznego przechowywania wszystkich haseł, które używane są przez użytkownika do logowania na różnych stronach, forach, serwisach społecznościowych czy aplikacji. Program przechowuje dane logowania w bezpiecznym zaszyfrowanym sejfie, wystarczy wpisać dane i narzędzie automatycznie doda je do schowka. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i szczególnie przydatne dla wszystkich osób, które cenią sobie bezpieczeństwo i wygodę korzystania z zasobów sieci.

Program w wersji premium nie posiada ograniczeń zapamiętywania haseł, integruje się ze wszystkimi urządzeniami i tworzy silne hasła, które ciężko jest złamać hackerowi. Dodatkowo pozwala na szybkie wypisywanie formularzy i synchronizuje większość haseł niezależnie od urządzenia. Password Manager jest idealnym rozwiązaniem chroniącym komputer użytkownika przed kradzieżą wrażliwych danych czy włamaniami na konta.

Kaspersky Password Manager Premium interfejs

Narzędzie jest pomocne, kiedy korzystasz z komputera, tabletu czy smartfona, gwarantuje szybki dostęp do haseł do ulubionych witryn i aplikacji. Wszystkie hasła i karty identyfikacji osobowej są synchronizowane między wszystkimi urządzeniami takimi jak: komputery z systemem Windows, Mac, smartfony i tablety z systemem Android, jak również iPhone czy iPady.

Promocja Kaspersky Password Manager

Uwaga oferta promocyjna ma określony czas, po otrzymaniu klucza, zainstaluj program i wpisz w pole rejestracji.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista, Android, Mac OSX.

Strona promocji Kaspersky Password Manager Premium

Jeśli nie załapałeś się na promocję to możesz pobrać darmową wersję Kaspersky Password Manager, który ma ograniczenia i pamięta do 15 haseł.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish