Avast Free Antivirus solidna darmowa ochrona dla każdego urządzenia

Dodane przez kair4 - sob., 08/06/2016 - 07:17

Program Avast Free Antivirus 2018 należy do najchętniej instalowanych darmowych antywirusów. Według dostępnych statystyk możemy zaobserwować, że z tej formy ochrony skorzystało już ponad 230 milionów użytkowników, co świadczy o ogromnym zaufaniu Internautów do producenta. Program w podstawowej wersji free, spisuje się bardzo dobrze i zapewnia całkiem niezłą ochronę.

W nowym wydaniu delikatnie zmieniono wygląd głównego interfejsu graficznego, zoptymalizowano i poprawiono działanie programu. Dzięki tym zabiegom jest naprawdę super lekki i podczas pracy nie zużywa dużo zasobów systemowych. W antywirusie znajdziemy całkiem nowy moduł, którego zadaniem jest badanie i wychwytywanie nieznanych zagrożeń w ukrytych plikach. Nowa funkcja monitoruje i analizuje podejrzane pliki w czasie rzeczywistym. W momencie wykrycia wirusa wyświetla użytkownikowi alert z logiem.

Avast Free Antivirus 2018

Oprócz tego standardowo zabezpiecza system przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami czy próbami kradzieży. Automatycznie aktualizuje bazy sygnatur z najnowszymi zagrożeniami, chroni domową sieć przed włamaniami. Dzięki wbudowanemu mechanizmowi Safe Zone i Safe Price, pozwala bezpiecznie korzystać zasobów Internetu. Monitoruje oraz usuwa z przeglądarki zainfekowane dodatki, których często używają cyberprzestępcy do różnych oszustw.

Instalacja Avast Free Antivirus 2018

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zabezpieczenie dostępu do komputera przy pomocy jednego silnie zaszyfrowanego hasła. Moduł zmniejsza możliwość inwigilacji zasobów, skutecznie chroniąc wrażliwe dane użytkownika. Darmowa wersja Avast 2018 również chroni pocztę, zmagazynowane pliki, a także połączenia przez sieć VPN. Posiada tworzenie dysku ratunkowego, czyści historię przeglądarki oraz przyspiesza i optymalizuje działanie systemu operacyjnego.

Avast Free Antivirus narzedzia

Jedynym minusem darmowego Avasta są powiadomienia w formie reklamy, które zachęcają do zakupu pełnej wersji Pro. Wersja płatna jest o tyle wygodna, że nie zawiera komponentów reklamowych i oferuje więcej funkcji zwiększających bezpieczeństwo. Antywirus posiada wiele tłumaczeń w tym język polski.

OS: Windows: 10, 8, 7, Vista, XP [32/64]

Pobierz instalator Avast Free Antivirus 2018 z oficjalnej strony https://www.avast.com/pl-pl/free-antivirus-download

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish