Sony Xperia M4 Aqua LTE – solidny i wodoodporny telefon na święta

Dodane przez kair4 - pt., 09/28/2018 - 10:46
telefon Sony Xperia M4 Aqua LTE

Sony Xperia M4 Aqua to telefon trwały i niebywale funkcjonalny, który sprawi nowemu właścicielowi wiele radości. Wybór prezentów świątecznych niejednokrotnie dostarcza niemałych kłopotów, a przecież tradycji musi stać się zadość. W tym roku wyjątkowo popularna będzie wszelkiego rodzaju elektronika, z której wszyscy korzystamy na co dzień. Na pierwszy plan wysuwają się smartfony – zwłaszcza te budżetowe i funkcjonalne.

Dokładnie taki jest Sony Xperia M4 Aqua LTE. To telefon uniwersalny, oferujący użytkownikom ogrom funkcji, a do tego wyglądający naprawdę schludnie i estetycznie. Z pewnością przypadnie do gustu zarówno osobom preferującym aktywny tryb życia, jak i statecznym biznesmenom.

Telefon Sony Xperia znajdziesz w ofercie abonamentowej i na kartę u wielu operatorów sieci komórkowych. Dzięki temu możesz podarować bliskiej osobie jakościowy smartfon z obsługą LTE z usługami czołowego operatora w kraju. To wspaniała niespodzianka i doskonały prezent na Boże Narodzenie.

Na czym polega wyjątkowość telefonu Sony Xperia?

Przede wszystkim warto zwrócić tu uwagę na doskonałą relację ceny do jakości – trudno znaleźć równie klasowe urządzenie w tych widełkach cenowych. A to wciąż nie wszystko, bo dzięki wysiłkom koncernu Sony, M4 Aqua wyróżnia się czymś jeszcze – jest niesamowicie wytrzymały i odporny na różnorodne czynniki zewnętrzne.

Wynika to bezpośrednio z jego budowy i wykorzystanych materiałów z m.in. tworzywa sztucznego. Wbrew pozorom M4 qua LTE nie wygląda jak telefony komórkowe sprzed 15 czy 20 lat, nie jest toporny, solidnie obudowany czy ciężki. Wszystkie jego właściwości są wypadkową sprytnej konstrukcji, która ma wymiary: 145,5 mm wysokości, 72,59 mm szerokości i 7,3 mm grubości.

Telefon może przebywać na głębokości do 150 cm nawet przez pół godziny i nie ulegnie żadnym usterkom. Do środka nie dostaje się także kurz ani inne zanieczyszczenia, co potwierdza certyfikat IP65/68. A co więcej, Sony Xperia jest prosty w obsłudze i znakomicie leży w dłoni.

Co jeszcze kryje w sobie Sony Xperia M4 Aqua LTE?

Za sprawność funkcjonowania systemu operacyjnego i aplikacji odpowiada procesor (ośmiordzeniowy!) Qualcomm Snapdragon 615 taktujący z częstotliwością 1,5 GHz, wspomagany pamięcią RAM w wymiarze 2 GB. To solidny i wydajny silnik, zatem telefon Sony Xperia jest nie tylko wytrzymały i odporny na uszkodzenia, ale również szybki i zaawansowany technologicznie.

Kolejna jego zaleta to obsługa standardu LTE. Szybki Internet to w dzisiejszych czasach podstawa. Pozwala na sprawny kontakt ze znajomymi, bycie na bieżąco z informacjami z kraju i ze świata, a także stanowi nieograniczone źródło wiedzy i rozrywki.

Znakomita transmisja danych pozwala na bezproblemową obsługę mediów społecznościowych oraz oglądanie filmów online w jakości HD. M4 Aqua obsługuje również wiele innych standardów komunikacyjnych, jak choćby 3G, 4G i GPS wraz z obsługą GLONASS.

Nie można zapomnieć o multimediach w postaci np. dwóch aparatów z matrycami o rozdzielczości kolejno 13 Mpix i 5 Mpix. Pozwala to na rejestrację wideo w jakości Full HD, a rozbudowane możliwości edycji zadowolą nawet najwybredniejszych użytkowników.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish