ESET Smart Security 2018 kluczem na 60 dni za darmo

Dodane przez kair4 - pon., 01/16/2017 - 05:51
Nod ESET Smart Security

Darmowa promocja pakietu antywirusowego ESET NOD32, Family i Smart Security z licencją na 2 miesiące. Najnowsze wydanie ESET Smart Security posiada kompleksową ochronę przed najnowszymi zagrożeniami. Zabezpiecza urządzenia przed atakami hakerów, próbami kradzieży poufnych danych, wirusami, backdoorami, malware, spyware, adware, phishingiem oraz innymi niebezpieczeństwami.

W pakiecie znajdziemy wbudowany firewall, który współpracuje z rezydentną ochroną komputera, który podczas pracy monitoruje ruch sieciowy i uruchamiane pliki. Oprócz tego wyposażony jest w filtr podejrzanych witryn WWW, ochrania pocztę elektroniczną przed spamem, monitoruje sieci społecznościowe i zabezpiecza przed próbami włamań. Dodatkowo nadzoruje wszystkie procesy systemowe jak również pozwala bezpiecznie wykonywać operacje finansowe w Internecie.

Wszystkie produkty firmy ESET są zaliczane do jednych z lepszych systemów antywirusowych na świecie, co potwierdzają statystyki i testy wykrywalności zagrożeń. Program ma elegancko zaprojektowany i miły dla oka interfejs, co czyni go nie tylko skutecznym narzędziem antywirusowym, ale jest również przyjaznym programem dla każdego.

ESET Smart Security 2018

Oferta kierowana jest do wszystkich osób, które chciałyby za darmo przetestować skuteczność oprogramowania. Klucz aktywacji jest do zdobycia na rosyjskiej stronie ESET, wystarczy podać swój adres e-mail i wysłać zgłoszenie.

Na podany mail, firma wyśle wiadomość zwrotną z kluczem licencji oraz downloadem. Po zainstalowaniu programu należy wpisać numer licencji w pole aktywacji produktu. Warto dodać, że klucz również działa na 3 urządzeniach, PC, Mobile i Mac z aplikacjami: Nod 32 Antivirus, Smart Security i Family.

Uwaga oferta promocyjna ma ograniczony czas.

OS: Windows 10/8/7 (32/64), Android, MacOS i Linux

Strona promocji ESET Smart Security https://esetnod32.ru/landing/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish