ESET Smart Security v10 z kluczem na 60 dni

Darmowa promocja pakietu antywirusowego ESET NOD32 Smart Security z licencją na 2 miesiące. Oferta kierowana jest do wszystkich osób, które chciałyby za darmo przetestować skuteczność oprogramowania. Klucz aktywacji jest do zdobycia na rosyjskiej stronie ESET, wystarczy podać swój adres e-mail i wysłać zgłoszenie. Na podany mail, firma wyśle wiadomość zwrotną z kluczem licencji oraz downloadem. Po zainstalowaniu programu należy wpisać numer licencji w pole aktywacji produktu. Warto dodać, że klucz również działa na 3 urządzeniach, PC, Mobile i Mac z aplikacjami: Nod 32 Antivirus, Smart Security i Family.

Najnowsze wydanie ESET Smart Security posiada kompleksową ochronę przed najnowszymi zagrożeniami. Zabezpiecza urządzenia przed atakami hakerów, próbami kradzieży poufnych danych, wirusami, backdoorami, malware, spyware, adware, phishingiem oraz innymi niebezpieczeństwami. W pakiecie znajdziemy wbudowany firewall, który współpracuje z rezydentną ochroną komputera, który podczas pracy monitoruje ruch sieciowy i uruchamiane pliki. Oprócz tego wyposażony jest w filtr podejrzanych witryn WWW, ochrania pocztę elektroniczną przed spamem, monitoruje sieci społecznościowe i zabezpiecza przed próbami włamań.

Dodatkowo nadzoruje wszystkie procesy systemowe jak również pozwala bezpiecznie wykonywać operacje finansowe w Internecie. Wszystkie produkty firmy ESET są zaliczane do jednych z lepszych systemów antywirusowych na świecie, co potwierdzają statystyki i testy wykrywalności zagrożeń. Program ma elegancko zaprojektowany i miły dla oka interfejs, co czyni go nie tylko skutecznym narzędziem antywirusowym, ale jest również przyjaznym programem dla każdego.

Uwaga oferta promocyjna ma ograniczony czas.

Windows 10/8/7 (32/64)

Pobierz ESET Smart Security v10

Dodaj komentarz