To nie jest trailer nowej gry, to kampania społeczna Fundacji Alivia!

Dodane przez kair4 - czw., 03/02/2017 - 09:31
Alivia spot wojna z rakiem

Fundacja Onkologiczna Alivia w nietypowy sposób zachęca do wsparcia chorych na raka. Dopracowany do perfekcji spot stylizowany na trailer gry komputerowej wzbudza emocje i zwraca uwagę na trudną sytuację pacjentów.

Spot powstał dzięki zaangażowaniu wielu osób i znanych firm: Platige Image, Saatchi & Saatchi / Interactive Solutions, Studio Dobro i Studio dźwiękowe Juice. W produkcji wykorzystano najnowsze technologie, takie jak drukarki 3D a graficy spędzili wiele godzin dopracowując każdy szczegół.

Końcowy efekt przykuwa uwagę, ale co najważniejsze, zachęca do pomocy chorym na raka. Kampanię „Wojna z rakiem” docenili zarówno odbiorcy, jak i specjaliści. Zdobyła pierwsze miejsce w konkursie MIXX Awards 2016 oraz srebro w dwóch kategoriach w konkursie Innovation AD #Award 2016.

Kampania „Wojna z rakiem” pokazuje, że z rakiem można wygrać, ale potrzebna jest determinacja, silna motywacja i wsparcie w postaci amunicji, którą stanowią pieniądze. Często są one niezbędne w tej walce, ponieważ wiele nowoczesnych leków onkologicznych nie jest refundowanych przez NFZ.

Chociaż medycyna idzie do przodu i coraz rzadziej rak jest chorobą śmiertelną, w Polsce wciąż wiele osób umiera przedwcześnie, ponieważ nie mają dostępu do skutecznych leków. Wiele rodzin zapożycza się, bierze kredyty, prosi o pomoc znajomych i nieznajomych, po to, by uratować życie swojego małżonka, rodzica czy dziecka.

Fundacja Onkologiczna Alivia już od 6 lat pomaga chorym w zbiórce środków na leczenie. Dzięki wsparciu od ponad 68 000 Darczyńców udzieliła pomocy ponad 400 osobom, na łączną kwotę ponad 5,7 miliona złotych. Dzięki temu wielu pacjentów mogło skorzystać z nowoczesnych terapii, jednak wciąż potrzeby są ogromne. Obecnie Alivia obejmuje pomocą prawie 280 osób, dla których nierefundowana terapia to jedyna szansa na życie.

Tylko solidarne wsparcie nas wszystkich może zmienić sytuację polskich chorych. Każda darowizna przekazana na rzecz pacjentów to więcej amunicji do walki z rakiem. Chorych można też wesprzeć przekazując 1% podatku Fundacji Alivia (KRS 0000358654).

Obejrzyj film z kampanii przedstawiający grę wojna z rakiem

https://www.youtube.com/watch?v=pKnoavK9ctc

Dowiedz się więcej o działaniach na alivia.org.pl i pomóż chorym w ich walce o życie!

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish