Ashampoo WinOptimizer 2018 za darmo w pełnej wersji

Dodane przez kair4 - sob., 04/29/2017 - 00:49
Ashampoo WinOptimizer

Program Ashampoo WinOptimizer 2018 w darmowej promocji z pełną licencją. Narzędzie jak sama nazwa wskazuje służy do pełnej konserwacji komputera z systemem Windows. Składa się z wielu przydatnych funkcji dzięki którym szybko przeprowadzimy kompleksową optymalizację.

Program czyści rejestr systemowy, defragmentuje dyski, naprawia błędy, usuwa złośliwe oprogramowanie, poprawia działanie połączenia Internetu, czyści historię przeglądarek wraz z ciasteczkami jak również usprawnia działanie komputera podczas grania.

Oprócz podstawowych funkcji w oprogramowaniu Ashampoo znajdziemy wiele zaawansowanych opcji, z których mogą skorzystać bardziej wymagający użytkownicy. Do tych opcji należą: wykonywanie kopii ratunkowej Windows,  naprawa i usuwanie krytycznych błędów systemowych czy zarządzanie bibliotekami w rejestrze.

funkcje Ashampoo WinOptimizer

Program posiada bardzo rozbudowane możliwości konserwacji i optymalizacji dzięki którym będziemy mogli utrzymać komputer w bardzo dobrej kondycji. Ogromnym atutem WinOptimizer jest jego łatwa nieskomplikowana obsługa. Ważną cechą programu to przyjazny miły dla oka interfejs z polskim tłumaczeniem.

Żeby otrzymać klucz licencji należy na stronie producenta podać swój adres e-mail i postępować zgodnie z wytycznymi. Na podany adres otrzymamy wiadomość zwrotną linkiem aktywacyjnym, wygenerowany klucz wpisujemy podczas instalacji programu.

Zgodny z systemami Windows 10, 8, 7, Vista [32/64]

Strona promocji i download.

https://www.ashampoo.com/frontend/registration/php/trial_step1.php?edition_id=ckuhjymc3fvqttkmn3g9aofqvcd2epcg&ref=linktarget

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish