IObit Uninstaller Pro 6.3 z darmowym kluczem w promocji

Profesjonalna pełna wersja programu IObit Uninstaller 6.3 dostępna w darmowej promocji z legalnym kluczem ważnym do 20 października 2017 roku. Narzędzie zarządza zainstalowanymi aplikacjami w komputerze, zastępuje niezbyt praktyczny menadżer Windows oraz potrafi zaoszczędzić sporo miejsca na dysku.

IObit Uninstaller Pro 6.3

Dzięki oprogramowaniu IObit Uninstaller bezpiecznie odinstalujemy z systemu każdą aplikację wraz z ukrytymi pozostałościami takimi jak: klucze rejestru czy pliki strzępy. Narzędzie podczas procesu usuwania, skanuje rejestr i wyświetla wszystkie pozostałości jakie zostały zapisane w systemie z wcześniejszej instalacji.

Usuwanie aplikacji systemu Windows IObit Uninstaller Pro 6.3

Oprócz podstawowej funkcji Dodaj/Usuń, również pozbędziemy się większości systemowych aplikacji m.in: sklep, gry, alarmy, zegar, kalkulator, których nie można odinstalować przez windowsowego menadżera. Narzędzie potrafi usuwać z wszystkich popularnych przeglądarek internetowych zainstalowane pluginy i paski narzędziowe. IObit Uninstaller oferuje przed każdą operacją wykonanie kopii bezpieczeństwa, którą w razie niepowodzenia czy problemami z działaniem komputera można przywrócić do stanu poprzedniego.

Zarzadzanie paskami i pluginami IObit Uninstaller Pro 6.3

Żeby skorzystać z oferty promocyjnej należy odwiedzić stronę producenta i pobrać najnowszą wersję IObit Uninstaller.

Skopiuj link i wklej w przeglądarkę http://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php. Po zainstalowaniu programu wpisz w pole aktywacji licencji załączony klucz z numerem seryjnym: 03888-35236-684D0-764B6. Program posiada polską wersję językową.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista, XP (64/32 bity)

Dodaj komentarz