Norton Security 2017 za darmo z kluczem na 90 dni

Dodane przez kair4 - wt., 04/04/2017 - 01:34

Najnowsza wersja świetnego pakietu antywirusowego Norton Security 2017 dostępna w darmowej 3 miesięcznej promocji od Symantec. Oferta kierowana do wszystkich nowych użytkowników, którzy chcieliby za darmo sprawdzić skuteczność pełnej wersji programu.

Norton antywirus 2017

Obecna wersja została wyposażona w najświeższe sygnatury zagrożeń jak również zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Pakiet antywirusowy Norton Security posiada kompleksową ochronę, która skutecznie eliminuje różnego rodzaju próby włamań, ataków czy infekcji.

Chroni użytkownika przed wirusami, złośliwymi programami szpiegującymi, Malware, Adware, Phishingiem czy Ransomware, który potrafi zaszyfrować dyski komputera. Oprócz tego ma wbudowany moduł szyfrowania ważnych danych, firewall, kontrole rodzicielską oraz wiele innych doskonałych mechanizmów zwiększających bezpieczeństwo.

norton w promocji

Najważniejsze cechy Norton Security 2017

1. Rezydentna i kompleksowa ochrona komputera i sieci w czasie rzeczywistym. Skutecznie eliminuje złośliwe programy i wirusy.

2. Firewall - Zapora ogniowa, monitoruje cały ruch sieciowy i zapobiega przed atakami sieciowymi czy próbami włamań.

3. Moduł Proactive Exploit Protection - blokuje złośliwe oprogramowanie, które wykorzystuje dziury i luki w systemie.

4. Funkcja Sandbox - pozwala bezpiecznie analizować podejrzane pliki w chmurze.

5. Monitoring Internetu i ochrona stron WWW, również opartych o protokół https - blokuje zainfekowane witryny, które próbują wyłudzić wrażliwe dane osobowe. Moduł współpracuje ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami jak: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera czy Edge.

6. Norton Family funkcja kontroli rodzicielskiej - ogranicza i blokuje całkowity dostęp do nieetycznych witryn internetowych stwarzających zagrożenie dla dzieci. Moduł też rejestruje historię odwiedzanych adresów WWW i zapisuje logi w szczegółowych raportach do których tylko rodzić ma dostęp.

7. Tworzenie kopii systemowych - funkcja z dostępem do wirtualnego dysku o pojemności 25 GB, pozwala tworzyć kopię zapasowe plików i systemu operacyjnego oraz bezpiecznie przechowywać w chmurze.

8. Moduł bezpiecznej bankowości i zakupów online - chroni użytkownika przed Phishingiem, próbami kradzieży pieniędzy, oszustwami i wyłudzeniami wrażliwych danych konta.

9. Konserwacja i optymalizacja - Narzędzia pozwalają utrzymać system w dobrej kondycji. Użytkownik w szybki i prosty sposób wyczyści stare wpisy rejestru, przeprowadzi optymalizację dysków jak również może zarządzać uruchomionymi procesami usług i Menu Start.

10. Dodatkowo posiada elegancko zaprojektowany interfejs, jest lekki dla zasobów i nie obciąża systemu podczas pracy komputera. Dostępny program jest w polskiej wersji językowej.

Instalacja oprogramowania jest bardzo prosta. Pobieramy plik instalacyjny i uruchamiamy proces stosując się do wytycznych. Program automatycznie połączy się z serwerem i dokona weryfikacji urządzenia. Następnie czekamy chwilę i tworzymy konto, gdzie podajemy imię, adres mailowy i ustanawiamy hasło dostępu.

Po wykonaniu tej czynności Norton Security odblokuje pełną wersję z ważną licencją przez 90 dni. Firma na adres e-mail wyśle link weryfikujący rejestrację, który należy potwierdzić. Klucz aktywacji produktu znajdziemy w zakładce Pomoc - Informacje, jak również w panelu użytkownika Norton.

aktywacja programu norton antywirus

OS: Windows 10, 8, 8.1, 7, Vista [32/64 bity]

Pobierz https://sharewareonsale.com/s/norton-antivirus-sale

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish