Windscribe VPN za darmo 50gb transferu

Dodane przez kair4 - ndz., 04/30/2017 - 04:14
Serwer VPN Windscribe

Windscribe jest jedną z lepszych usług VPN na rynku. W darmowej opcji mamy do wyboru 8 lokalizacji z limitowanym transferem przesyłania danych do 10 GB przez miesiąc. Usługa premium posiada od 50 GB do nielimitowanej ilości transferu z 45 lokalizacjami. Narzędzie współpracuje z systemami Windows, Mac, Linux, iOS, Android i BlackBerry. 

Windscribe jest elastycznym oprogramowaniem, które możemy instalować w formie pluginu VPN dla popularnych przeglądarek jak: Firefox, Google Chrome czy Opera. Oprogramowanie pozwala bezpiecznie i anonimowo przeglądać witryny internetowe, ma wbudowany AdBlock, 256-bitowe szyfrowanie przesyłania danych, ukrywa adresy DNS wraz z lokalizacją i IP urządzenia. Pozwala bezpiecznie korzystać z sieci P2P lub innych stron o podobnym przeznaczeniu.

Żeby skorzystać z bonusu i otrzymać dodatkowe 50 GB miesięcznego odnawialnego transferu, należy zarejestrować konto na stronie Windscribe.com, podając nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło. Następnie klikamy w zakładkę "Claim Voucher" wpisujemy 50GBFREE lub REDDIT50 i akceptujemy Claim. Po zalogowaniu na konto w profilu pojawi się powiększony o 40 GB transfer.

Strona promocji https://windscribe.com/signup

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish