Moja Gazetka: jedna apka i setki aktualnych promocji „w kieszeni”

Dodane przez kair4 - czw., 09/27/2018 - 08:05
zakupy online z moja gazetka

Koszty życia rosną z dnia na dzień, więc kiedy chcemy zrobić zakupy online telefonem to warto skorzystać z darmowej aplikacji. Na własne oczy można się o tym przekonać, jak wzrastają ceny produktów na sklepowych półkach. Nic więc dziwnego, że coraz większe rzesze klientów szukają oszczędności, gdzie tylko się da. Naprzeciw ich potrzebom wychodzą supermarkety, przedstawiając całą gamę produktów promocyjnych, zazwyczaj raz na tydzień. Najczęściej wydają ją w formie papierowej gazetki, która dostarczana jest bezpośrednio do domu klientów lub dostępna jest na wystawie w sklepie stacjonarnym.

Promocje - sposób na oszczędność

Dla wielu klientów wyszukiwanie promocyjnych cen produktów w gazetkach stało się sposobem na podreperowanie domowego budżetu. Nic dziwnego, bowiem co atrakcyjniejsze oferty pozwalają zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent w porównaniu do wyjściowej ceny towaru.

Gazetki zawsze pod ręką

Co jednak z ludźmi, którzy korzystanie z papierowych gazetek uważają za uciążliwe i niewygodne? Nie każdy ma ochotę na magazynowanie w domu stosów makulatury i ciągłe wertowanie ich w poszukiwaniu interesującego towaru. Nie ma co ukrywać, że gazetki w formie papierowej nie są też najbardziej ekologicznym rozwiązaniem. Większość klientów nawet do nich nie zagląda, posyłając je wprost do kosza na śmieci.

Jest jednak sposób na to, by gazetki sklepowe zawsze mieć pod ręką. Ba! Można je mieć cały czas przy sobie, jeśli tylko posiada się telefon z dostępem do internetu. "Moja gazetka" to aplikacja z gazetkami promocyjnymi, która pozwoli raz na zawsze zapomnieć o tradycyjnych, papierowych ulotkach sklepów!

Aktualizowana nawet kilka razy dziennie aplikacja, pozwala w dowolnym momencie obejrzeć gazetkę promocyjną wybranych sklepów jest niemała. W obecnym momencie klient ma do wyboru ponad osiemdziesiąt placówek i nie są to tylko supermarkety. "Moja gazetka" pozwala także zapoznać się z ofertą drogerii, sklepów meblowych, motoryzacyjnych, sportowych czy elektronicznych.

Co ważne, aplikacja jest aktualizowana na bieżąco, dzięki czemu użytkownik ma gwarancję, że patrzy zawsze na aktualne oferty. Nawet bez dostępu do internetu można mieć podgląd na ciekawe promocje. Wystarczy dodać interesującą stronę gazetki do zakładki ulubionych, by zapisać ją w pamięci telefonu i mieć na nią podgląd nawet będąc offline.

Promocje w telefonie są zawsze w zasięgu ręki, toteż nie trzeba już planować zakupów z dużym wyprzedzeniem, ślęcząc z długopisem nad papierową gazetką. Dzięki aplikacji, która warto podkreślić, jest darmowa, promocje sklepów można sprawdzić nawet w czasie zakupów!

Klient ma także możliwość personalizacji swojej aplikacji. Jeśli danego sklepu nie ma w najbliższej okolicy lub jego oferta zwyczajnie go nie interesuje, może wykluczyć go z listy wyświetlanych gazetek. Z drugiej strony, swoje ulubione sklepy może dodać na specjalną listę i przeglądać ich ofertę w osobnej zakładce. Dzięki oznaczeniu swojej lokalizacji, klient otrzyma informację o promocjach w sklepach w jego najbliższym otoczeniu.

Z pewnością warto sprawdzić też wersję na iOS i dodać, że aplikacja "Moja gazetka" działa aż na czterech platformach, dzięki czemu korzystać z niej może praktycznie każdy.

Miłośnicy ochrony środowiska z pewnością docenią fakt, że korzystając z elektronicznych wersji gazetek znacznie ograniczają produkcję makulatury.Podsumowując - "Moja gazetka" jest rozwiązaniem wygodnym, darmowym i ekologicznym. Na pewno warto ją wypróbować.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish