Fotoksiążka - nowoczesny pomysł na prezent

Dodane przez kair4 - pt., 01/05/2018 - 04:52
ksiazka foto

Tradycyjne albumy ze zdjęciami mają swój urok, który docenia wielu z nas. Wydrukowane (wywołane) fotografie niosą ze sobą ładunek emocji i wspomnień, zupełnie inaczej niż cyfrowe zdjęcia, które oglądamy na monitorze komputera lub urządzeń mobilnych. Połączeniem nowoczesnej technologii i tradycji może być fotoksiążka, która poza tym będzie idealnym pomysłem na prezent dla bliskich. Jak ją zrobić?

Zamówienie online

Fotoksiążki mają tę zaletę, że zajmują na półce mniej miejsca niż albumy z tradycyjnymi zdjęciami, a przy tym są tak samo ładne, jeśli nie piękniejsze, ponieważ umieszczone są w wybranej przez klienta konwencji graficznej. Wystarczy wybrać punkt usługowy, który wykona zaprojektowaną przez nas książkę. Większość z nich dysponuje dedykowanymi programami, pozwalającymi na indywidualne projektowanie przez klientów.

Projekt fotoksiążki

Po utworzeniu i zalogowaniu się na swoje konto w serwisie Empikfoto, można przystąpić do wyboru „Moich projektów” i dodać do nich zupełnie nowy projekt fotoksiążki. Klient wybiera format i orientację (pionową lub poziomą) swojej przyszłej książki ze zdjęciami, a następnie temat (wzór) okładki i kart książki. W serwisie dostępnych jest ponad 100 szablonów na różne okazje, które można dostosować do swoich wymagań.Empik foto daje też możliwość zadecydowania, czy fotoksiążka ma być wykonana na papierze kredowym - elastycznym miękkim papierze, gdzie strony będą miały gramaturę 200g/m2, albo na papierze fotograficznym - sztywnym, twardym, gdzie strony będą rozkładane na płasko i będą mieć gramaturę 800 g/m2. Konfiguracja fotoksiążki dotyczy także wyboru typu okładki: matowej na papierze kredowym lub fotograficznym czy błyszczącej, z takimi samymi opcjami dotyczącymi papieru.

Po wybraniu wszystkich powyższych opcji, można przystąpić do projektowania swojej fotoksiążki. Konieczne jest wgranie na dysk wirtualny swoich zdjęć, jakie mają być w projekcie wykorzystane. Później można dowolnie umieszczać je na kolejnych stronach książki, dodawać opisy, obrazki itp. Tworzymy w ten sposób zindywidualizowaną fotoksiążkę, która będzie piękną pamiątką dla nas lub prezentem dla bliskich na każdą okazję. W sieci nie brakuje firm, które zajmują się realizacją indywidualnych projektów fotoksiążek. Są gotowe wykonać fotoksiążkę z wakacji, narodzin dziecka, z wesela i ślubu, jak i z każdej innej uroczystości lub ważnego okresu w naszym życiu.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish