Zarabiaj pieniądze na własnych publikacjach ze Steemit

Dodane przez kair4 - pon., 01/08/2018 - 21:28
steemit zarabianie w Internecie

Serwis społecznościowy Steemit daje możliwość zarobić pieniądze w sieci i w odróżnieniu od popularnego Facebooka czy Twettera płaci użytkownikom za publikacje treści. Zasada działania mechanizmu strony jest podobna do Facebook lub innych. Każdy zarejestrowany użytkownik może publikować strumienie wideo, muzykę, filmy, fotografie, linki do ciekawych artykułów, dodawać ogłoszenia czy tworzyć własne kręgi przyjaciół. Filozofia zarabiania jest bardzo prosta, im więcej zdobędziesz aktywnych czytelników, tym Twoje zarobki z wzrosną.

W przeciwieństwie do innych portali społecznościowych różnica jest taka, że tutaj zarabiasz pieniądze i zyskujesz popularność, a w korporacyjnych tylko popularność i ewentualnie nic nie znaczące ćwierki czy lajki. Zainteresowanie nowym portalem jest tak ogromne, że w ostatnich 6 miesiącach zyskał kilkaset tysięcy nowych użytkowników.

W serwisie Steemit nie są wyświetlane reklamy, główne źródło zysków bierze się z kopania Bitcoin. Co ciekawe zarobione pieniądze aktualnie wyświetlają się pod każdym dodanym wpisem. Właściciele serwisu zachowują dla siebie tylko niewielki procent ogólnych zarobków, natomiast reszta trafia do aktywnych użytkowników.

Twórcy portalu twierdzą, że na publikowanych treściach przede wszystkim powinni zarabiać autorzy, a nie jak w większości przypadków serwis, który jest tylko ośrodkiem w procesie komunikacji. Szlachetna idea, ponieważ nareszcie znalazł się ktoś kto może wstrząsnąć największymi gigantami na rynku. Osoby które chciałby spróbować swoich sił i zarobić kilka centów powinny najpierw utworzyć konto w serwisie https://steemit.com/trending/steemit

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish