IBM bez tajemnic. I już nic Cię nie zaskoczy!

Dodane przez kair4 - pon., 03/19/2018 - 04:01
ibm komputer

Błyskawiczny przepływ informacji to jeden z najważniejszych czynników w kształtowaniu się współczesnej gospodarki. Firmy coraz częściej inwestują w nowoczesne technologie informacyjne. A to z kolei powoduje wzrost zapotrzebowania na ludzi, którzy potrafią się nimi sprawnie obsługiwać.

IBM jest jedną z najstarszych firm komputerowych na świecie. Obecnie firma zajmuje się budową i modernizacją infrastruktury informatycznej, pracą nad nowymi rozwiązaniami w dziedzinie oprogramowania i sprzętu komputerowego, a także doradztwem biznesowym.

Stworzone przez firmę nowe modele zarządzania i przetwarzania informacji w chmurze, takie jak Iaas, PaaS i SaaS, zmieniły oblicze współczesnych baz danych. Optymalizacja procesów obliczeniowych, możliwość implementacji i testowania własnego oprogramowania bez konieczności inwestowania we własną infrastrukturę, a także bezpieczeństwo przechowywania danych, to tylko nieliczne zalety rozwiązań oferowanych przez tę amerykańską firmę.

Kursy IBM dla początkujących i dla zaawansowanych

Jednak na nic jest to wszystko bez elementarnej znajomości działania oferowanych systemów. Problem ten rozwiązują szkolenia IBM, które przeprowadza również firma Database Consulting. Panel dyskusyjny, jak i zajęcia praktyczne pozwalają w łatwy i przyjemny sposób przyswoić sobie wiedzę z zakresu obsługi i konfiguracji poszczególnych produktów IBM.

Co istotne, dostępne kursy IBM można dobrać pod względem stopnia zaawansowania. W tym przypadku osoby zaznajomione z poszczególnymi technologiami firmy mogą poszerzać swoją wiedzę z zakresu ich obsługi. Początkujący natomiast zwiększą swoje kwalifikacje zawodowe o nowe umiejętności, które są obecnie bardzo pożądane na rynku pracy. Zarządzanie bazami danych oraz przeprowadzanie na nich niezbędnych analiz jest dzisiaj jedną z tych umiejętności, które musi posiadać każdy korporacyjny pracownik wyższego szczebla. Szkolenia i kursy obejmujące szeroko pojętą obsługę produktów IBM nie tylko pozwalają podnosić kompetencje pracowników firm, ale również są doskonałym sposobem na zwiększenie własnej konkurencyjności na rynku pracy, gdzie chcąc nie chcąc, technologie informacyjne stanowią podstawę.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish