Internet szybki jak nigdy dotąd – sprawdź, jak działa nowa aplikacja!

Dodane przez kair4 - śr., 03/07/2018 - 01:15
oprogramowanie folx

Do czego potrzebny nam internet? Takie pytanie zapewne budziło by wiele emocji jeszcze kilkanaście lat temu, kiedy w Polsce sieci internetowe nie były tak popularne i rozpowszechnione. Dziś jest ono dość zaskakujące - wykorzystujemy go przecież do wykonywania wielu operacji, które pomagają nam na co dzień. Z pewnością nie raz robiłaś już zakupy w internetowych sklepach, poszukiwałaś informacji na dany temat czy czatowałaś ze znajomymi poprzez media społecznościowe. Niekiedy zdarzyło Ci się też zapłacić niezbędne rachunki czy doładować telefon. Czy myślałaś wtedy o szybkości internetu, dzięki której dokonujesz tego wszystkiego?

Stałe łącze internetowe

Stałe łącze internetowe to opcja szczególnie korzystna dla tych, którzy potrzebują wykonywać wiele czynności w przestrzeni internetowej. Z pewnością na co dzień wykonujesz różnego rodzaju operacje w internecie, które są mniej lub bardziej odpowiedzialne. Zastanawiałaś się jednak, jak szybki jest Twój internet? Jeśli płacisz abonament okresowo, zapewne uzyskujesz możliwość korzystania z nielimitowanego połączenia. Coraz rzadziej zdarza się już, że poszczególni dostawcy wprowadzają limity przepływu danych, po których przekroczeniu należy dodatkowo płacić. Coraz więcej jest dziś udogodnień, skonstruowanych z myślą o klientach, pomagających w wielu czynnościach. Szybki internet dzięki aplikacji

Szybkość internetu zależy dziś od tego, z jakiej oferty korzystasz, a także którą z sieci wybrałaś. Wiele firm oferuje dziś korzystne udogodnienia, które sprawiają, że przepływ danych jest bardzo szybki. Czy myślałaś jednak o przeniesieniu numeru do sieci, w której wszystko co zrobisz, będzie miało miejsce dzięki jednej aplikacji? Tak działa Folx - nowoczesne narzędzie komunikacji, które odznacza się komfortem użytkowania oraz szybkością wykonywanych dzięki niemu działań. Ten nowy na rynku operator komórkowy proponuje jedną subskrypcję, gwarantującą możliwość dokonywania połączeń, wysyłania wiadomości oraz zdjęć, a także korzystania z internetu. Połączenie, które uzyskasz dzięki Folx z pewnością zaspokoi Twoje potrzeby co do szybkości przesyłania plików oraz wykonywania poszczególnych czynności.

Zalety Folx

Folx jest nowoczesnym sposobem korzystania z danych internetowych, dzięki któremu zastąpisz znane i używane dotąd sieci komórkowe. Do największych zalet tej aplikacji zaliczyć możemy:

 • możliwość odbywania rozmów, przesyłania SMS-ów i MMS-ów bez limitu oraz 20 MB internetu w cenie jednego abonamentu za 29,99 zł,
 • brak dodatkowych obciążeń,
 • szybkie i sprawne włączenie i wyłączenie subskrypcji,
 • możliwość przeniesienia numeru z poprzedniej sieci,
 • podpięcie karty płatniczej do systemu, który będzie co miesiąc ściągał z niej środki,
 • prostotę obsługi aplikacji,
 • szybkość w dostarczeniu karty SIM,
 • stałą dostępność konsultantów, z którymi można skontaktować się poprzez czat,
 • rezygnację z subskrypcji w dowolnym momencie bez dodatkowych obciążeń,
 • możliwość darmowego miesięcznego wypróbowania subskrypcji,
 • dodatkowe darmowe korzystanie z subskrypcji za polecenie Folx znajomym.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish