Samsung Q8D – telewizor, w którym zobaczysz więcej

Dodane przez kair4 - pt., 08/31/2018 - 06:51
Telewizor Samsung Q8D2

Rodzina telewizorów QLED od koreańskiego giganta technologicznego stale się powiększa. Kiedy wydaje się, że niemożliwym jest uzyskanie jeszcze wyższej jakości obrazu, Samsung udowadnia, że jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Smart TV 4K – poznaj linię QLED od Samsunga

Samsung Q8D, podobnie jak inne telewizory z linii QLED, wyświetla kolory o pełnym natężeniu. Paleta barw jest tak bogata i nasycona, że kolory są w pełni realistyczne i wyglądają jak żywe. Wystarczy jedno spojrzenie, aby dostrzec różnicę między tradycyjnym obrazem a tym wygenerowanym w technologiach Quantum Dots i Q HDR 1500. Wypróbuj możliwości QLED TV, a już nigdy nie zechcesz wrócić do standardowego LCD.

Telewizory premium – zobacz niewidoczne detale

Szczytowym osiągnięciem Samsung Q8D jest uwydatnienie najdrobniejszych detali – niedostrzegalnych na ekranach zwykłych telewizorów. Dzięki zastosowaniu technologii bezpośredniego podświetlenia matrycy ilość światła w poszczególnych obszarach obrazu jest precyzyjnie kontrolowana, a szczegóły – perfekcyjnie uwydatnione. W Q8D ciemne obszary wydają się ciemniejsze, a jasne – jaśniejsze, przez co odbiorca nie ma wrażenia powstawania kolorowych, pozbawionych szczegółów plam.

Aby jeszcze bardziej uwidocznić różnice między podobnymi odcieniami, producent zastosował specjalistyczną powłokę antyrefleksyjną Ultra Black Elite. Od teraz jakość obrazu jest niezmienna bez względu na intensywność światła słonecznego i kąt oglądania. I w dzień, i w nocy możesz cieszyć się pełnią kolorów.

Smart TV 4K – pokochaj porządek

Istnieje wiele czynników mających wpływ na odbiór obrazu. Jednym z nich jest konstrukcja telewizora, która może zakłócać seans i obniżać komfort oglądania. Samsung, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów, zastosował innowacyjną budowę bezramkową i system Clean Cable, które sprzyjają wtopieniu się telewizora w powierzchnię ściany i utrzymaniu salonu w minimalistycznym stylu. Clean Cable to szybki sposób na ukrycie kabli w wyprofilowanych szczelinach znajdujących się z tyłu ekranu i bezpieczne przeprowadzenie przez podstawę telewizora.

Sprawdź tryb Ambient w telewizorach premium od Samsunga

Czym jest tryb Ambient? To prosty sposób na dopasowanie Q8D do domowej przestrzeni. Wykonując zdjęcie ściany i przesyłając je do telewizora, można szybko wyświetlić interaktywne tło, które sprawi, że telewizor wtopi się w ścianę. Oprócz możliwości ustawienia jednolitego tła użytkownik może zastosować tryb informacyjny i wyświetlać na ekranie telewizora pogodę albo najnowsze informacje. Innym ciekawym sposobem wykorzystania trybu Ambient jest przesłanie zdjęć ze smartfona i stworzenie własnej ruchomej galerii wyświetlającej się po wyłączeniu telewizora.

Q8D to rozwiązanie przyszłości, które możesz wprowadzić do swojego domu. Skorzystaj z możliwości, które daje ci nowoczesna technologia, i przekonaj się, że obraz wyświetlany na ekranie telewizora może być tak realny, że niemal wyczuwalny.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish