WebTorrent oglądaj za darmo streamy filmów z magnet linków i plików torrent

Dodane przez kair4 - pon., 03/26/2018 - 09:00
darmowe ogladanie filmow przez P2P

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą bezpośrednio ściągać na komputer filmów z tak zwanych stron torrent. Wystarczy odwiedzić publiczny serwis typu: Piratebay, Demonoid, Tnt torretnt, Torrenty.org lub inny, gdzie znajdziemy osadzone magnet linki czy pliki źródłowe. Następnie kopiujemy adres odnośnika i udajemy się na stronę instant.io.

Kolejną rzeczą jaką musimy wykonać to wkleić skopiowany wcześniej link do odtwarzacza WebTorrent i po chwili uruchomi się stream z filmem. Narzędzie zacznie pobierać dane z udostępnianych źródeł i wyświetli strumień wideo wraz z linkiem do udostępnienia znajomym. Pozostanie tylko usiąść wygodnie w fotelu, otworzyć paczkę chipsów i wspólnie obejrzeć film online. Oczywiście szybkość transmisji zależna jest od ilości oglądających, którzy dla dobra idei również powinni udostępniać film.

Zasada działania jest oparta o seedowanie peerów jak w każdej sieci P2P. Dodawanie filmów, koncertów czy teledysków jest absolutnie anonimowe, robisz to bez konieczności rejestracji. Projekt WebTorrent jest tworzony na licencji Open Source przez programistów przeglądarki Brave i Pochest.

Program działa z systemami: Windows, Mac, Linux oraz online z każdą przeglądarką. Na stronie możemy również oglądać multimedia bezpośrednio online dzięki przeglądarce internetowej, nie instalując oprogramowania na komputerze. Witryna znajduje się pod tym adresem WebTorrent

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish