Windows XP 2018 Edition nowy wygląd systemu

Dodane przez kair4 - sob., 09/08/2018 - 23:46
Koncepcja Windows XP 2018 Edition

Pomimo że Microsoft w 2014 roku ewidentnie zakończył wsparcie dla poczciwego starego Windowsa XP, to w internecie pojawiają się ciekawe koncepcje przeróbek i modyfikacji sytemu. Na pomysł udoskonalenia leciwego Windowsa wpadł Youtuber - Kaan Avdan, który praktycznie od nowa stworzył w pełni funkcjonalny system operacyjny Windows XP 2018 Edition.

Na filmie zauważymy, że jego oprogramowanie prezentuje się znacznie lepiej od najnowszego wydania Microsoftu Windowsa 10. Jest znacznie ładniejszy, posiada łatwą obsługę oraz ma wbudowane ciekawe funkcję. Dzięki wprowadzeniu ulepszeń obsługa jest bardzo przyjemna, a sam system bardzo przyjazny dla użytkownika.

Przeróbka XP w wykonaniu Avdana, posiada fantastycznie zaprojektowane Menu Start, przeźroczystą obsługę kafelków czy wbudowaną funkcję symulacji 3D dla otwieranych elementów na pulpicie. Warto wspomnieć, że obecnie w skali globalnej Windowsa XP używa 6.13% osób, a Windows 10 - 30.62%. Ranking zamyka ciągle bardzo popularny Windows 7, z którego korzysta aż 44.17% ludzi na całym świecie.

Podsumowując jeśli kiedykolwiek doszłoby do tego, że nowe wydanie Windows XP 2018 Edition ujrzałoby światło dzienne. To jest więcej niż pewne, że stałby się hitem i skasowałby oficjalne oprogramowanie Microsoftu w każdym aspekcie.

Film z prezentacją Windows XP 2018 Edition

kategoria
Polish