Zgarnij za darmo klucz do WinOptimizer 2018 od Ashampoo

Dodane przez kair4 - ndz., 08/05/2018 - 08:40
Promocja Ashampoo WinOptimizer 2018

WinOptimizer jak nazwa wskazuje jest programem do pełnej optymalizacji systemu Windows. Narzędzie oprócz przeprowadzania podstawowych zabiegów konserwacyjnych, również sprawdza się w dziedzinie bezpieczeństwa Windowsa.

Blokuje usługi odpowiedzialne za telemetrię czy komunikację naszego komputera z serwerami Microsoft. Wyłącza Cortanę oraz inne funkcję powszechnie uznawane za niepotrzebne lub w znacznym stopniu wpływające na prywatność. Dzięki programowi Ashampoo całkowicie wyeliminujemy procesy inwigilacji, przez co nasz Windows nabierze świeżego oddechu i będzie działał o wiele szybciej i sprawniej.

WinOptimizer solidnie wykona defragmentację dysku, wyczyści rejestr, naprawi błędy systemu, załata dziury w Windowsie, usunie złośliwe wtyczki szpiegujące, zoptymalizuje i przyspieszy Internet. Automatycznie wyczyści dane przeglądania stron WWW, historię wraz ciasteczkami, a nawet posiada moduł optymalizacji karty graficznej przydatny podczas grania. Dodatkowo znajdziemy zaawansowane funkcje ustawień systemowych dla bardziej wymagających użytkowników. Przy pomocy tych funkcji wykonamy kopie zapasowe systemu, naprawimy krytyczne błędy w Windows oraz można zarządzać bibliotekami plików rejestru.

Pełna wersja programu Ashampoo WinOptimizer 2018 dostępna za darmo w promocji. Licencję z kluczem dostaniesz po rejestracji na stronie producenta. W polu zgłoszenia wpisujesz adres mail i wysyłasz zgłoszenie. Na podany adres otrzymasz wiadomość zwrotną z numerem seryjnym aktywacji narzędzia. Obsługa Ashampoo WinOptimizer jest łatwa i nieskomplikowana, program ma przyjazny interfejs z polskim tłumaczeniem.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista [32/64]

Pobierz Ashampoo WinOptimizer 2018

Zgarnij klucz i wyślij zgłoszenie

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish