Darmowy AVG Internet Security 2019 z licencją na rok

Dodane przez kair4 - pt., 09/13/2019 - 17:53

Darmowa promocja najnowszej wersji programu antywirusowego  AVG Internet Security 2019 z legalnym kluczem od producenta. Oferta kierowana jest do nowych osób, które wcześniej nie korzystały z w/w promocji. W nowym pakiecie AVG 2019 znajdziemy kilka usprawnień i ulepszeń, jeszcze bardziej zwiększających bezpieczeństwo komputera.

AVG PC TuneUP z darmowym kluczem w promocji na rok

Dodane przez kair4 - pt., 09/13/2019 - 07:54

Pełna wersja najnowszego wydania programu AVG PC TuneUp w promocji z legalną roczną licencją. Proces instalacji przebiega standardowo, pobierasz program, instalujesz na komputerze i według instrukcji opisanej na dole rejestrujesz produkt załączonym kluczem. W nowym wydaniu dodano kilka ciekawych funkcji jak konserwacja urządzeń mobilnych, aktualizacje oprogramowania i sterowników, pełna optymalizacja za jednym kliknięciem i wiele innych. Posiada elegancko zaprojektowany czytelny interfejs, jest łatwy w obsłudze i co najważniejsze bezpieczny w użyciu.

Którą kasę fiskalną wybrać?

Dodane przez kair4 - śr., 09/04/2019 - 23:01

Kasa fiskalna jestem bardzo potrzebnym narzędziem do funkcjonowania praktycznie każdej firmy. Takiego urządzenia nie muszą posiadać właściciele firm, których sprzedaż odbywa się tylko i wyłącznie przez internet. Na polskim rynku możemy znaleźć wiele urządzeń fiskalnych i początkujący przedsiębiorcy mogą nie wiedzieć, na który model się zdecydować. Dlatego warto na początek określić potrzeby przedsiębiorstwa, aby wybrać odpowiedniej wielkości kasę fiskalną dopasowaną do charakteru działalności biznesowej.

Promocja OkayFreedom Premium VPN z kluczem na rok

Dodane przez kair4 - sob., 08/24/2019 - 14:07

Pełna wersja programu OkayFreedom w wersji premium dostępna w darmowej w promocji z ważnym kluczem na rok czasu. Aplikacja tworzona przez cenioną firmę Steganos, co świadczy o jej niezawodności oraz bezpieczeństwie użytkowania. Narzędzie służy do anonimowego surfowania po Internecie i przeglądania stron WWW. Łączy się przez zdalne serwery VPN, ukrywając w ten sposób wrażliwe dane użytkownika jak: lokalizacja, adres IP czy system operacyjny.

IObit Driver Booster Pro w promocji z legalnym kluczem

Dodane przez kair4 - sob., 08/24/2019 - 12:30

Pobierz nową wersję Driver Booster Pro z kluczem na 6 miesięcy w promocji. Licencja jest całkowicie legalna udostępniona przez firmę IObit w celach reklamowych, więc bez obaw można używać programu na komputerach.

Narzędzie bezpiecznie aktualizuje w systemie Windows stare sterowniki komputera. W momencie pierwszego uruchomienia, zaczyna skanować system i sprawdza wszystkie drivery. Dodatkowo aktualizuje ważne aplikacje potrzebne do prawidłowego funkcjonowania systemu. Pobiera z sieci składniki takie jak: Flash Palyer, Adobe Reader, Visual Studio, Unity i inne...

Pobierz Advanced System Care Pro z licencją na 6 miesięcy

Dodane przez kair4 - sob., 08/24/2019 - 06:11

Nowa promocja Advanced System Care Pro, jednego z lepszych narzędzi do kompleksowej optymalizacji i konserwacji systemu Windows. Pełną wersję można testować przez pół roku w ramach specjalnej darmowej oferty promocyjnej. Promocja ma określony czas na aktywację klucza. W momencie wygaśnięcia, pozostanie możliwość korzystania z 30 dniowej wersji próbnej, lub darmowej z ograniczeniami. 

Śledź paczkę w aplikacji InPost Mobile

Dodane przez kair4 - wt., 08/06/2019 - 00:38

Aplikacja InPost Mobile to możliwość śledzenia paczki na każdym etapie podróży. A to dopiero początek! Poznaj inne, nie mniej użyteczne funkcje narzędzia InPost Mobile.

Nowoczesna, czytelna, dopasowana do twoich indywidualnych preferencji, funkcjonalna i zarazem niezwykle prosta w obsłudze. Dokładnie taka jest nasza aplikacja InPost Mobile. ImPost Mobile to niezwykle użyteczne narzędzie, które umożliwi ci swobodne zarządzanie przesyłką. Gdzie chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz. Jak zatem – w praktyce - działa InPost Mobile?

Jak podłączyć telewizor do laptopa?

Dodane przez kair4 - śr., 07/24/2019 - 20:41

Podłączenie laptopa do telewizora może przynieść sporo korzyści – dzięki temu możesz na dużym ekranie oglądać filmy, które przechowujesz na dysku komputera czy też korzystać z internetowych wypożyczalni. Duży ekran docenią również miłośnicy gier komputerowych oraz osoby zajmujące się hobbystycznie fotografią. Jak połączyć telewizor do laptopa? Poznaj kilka sposobów!

Glary Utilities Pro pełna wersja z kluczem i licencją na rok

Dodane przez kair4 - pon., 03/25/2019 - 17:33

Glary Utilities to znakomite narzędzie do konserwacji komputera i systemu Windows. Program w profesjonalnej wersji płatnej, został za darmo udostępniony w ramach promocji z kluczem na rok. Przy pomocy aplikacji wykonamy porządną optymalizację zainstalowanego systemu operacyjnego i oprogramowania, co w efekcie znacznie poprawi działanie komputera. Nieograniczone możliwości pomogą użytkownikowi przyspieszyć działanie systemy i naprawią wszystkie błędy jakie zgromadziły się podczas pracy.