Promocja OkayFreedom Premium VPN z kluczem na rok

Dodane przez kair4 - sob., 08/24/2019 - 14:07
darmowy vpn okayfreedom

Pełna wersja programu OkayFreedom w wersji premium dostępna w darmowej w promocji z ważnym kluczem na rok czasu. Aplikacja tworzona przez cenioną firmę Steganos, co świadczy o jej niezawodności oraz bezpieczeństwie użytkowania. Narzędzie służy do anonimowego surfowania po Internecie i przeglądania stron WWW. Łączy się przez zdalne serwery VPN, ukrywając w ten sposób wrażliwe dane użytkownika jak: lokalizacja, adres IP czy system operacyjny.

Ustawienia i zmiana lokalizacji w OkayFreedom Premium VPN

Aplikacja OkayFreedom kierowana jest do wszystkich osób, które cenią sobie prywatność w sieci. Również sprawdza się, kiedy został nałożony ban na IP przez administracje jakiejś strony. Załączenie maskowania, pozwoli swobodnie przeglądać zawartość stron www i for internetowych bez konieczności zmian adresu IP u operatora. Narzędzie można też wykorzystać przy ofertach promocyjnych na programy, które są często kierowane tylko do użytkowników z danego kraju.

OkayFreedom Premium VPN

Program doskonale sprawdza się na stronach z mocną inwigilacją jak warezy, torrenty czy inne tego typu. Załączenie oprogramowania automatycznie ukryje wrażliwe dane i pozwoli na ponownie utworzenie stracone konto. Jednak należy pamiętać, że za każdym razem kiedy będziemy odwiedzać witrynę, należy ustawić tą samą lokalizację, co uchroni przed kolejną blokadą.

Narzędzie integruje się z wszystkimi popularnymi przeglądarkami Internetowymi m.in: Chrome, Firefox oraz Internet Explorer. Działa na urządzeniach z systemami Windows, Mac, Android, iOS. Nie posiada polskiego tłumaczenia, ma nieskomplikowany i bardzo prosty w obsłudze interfejs.

OkayFreedom strona promocji

Żeby otrzymać klucz, wpisz aktualny adres mail w polu zgłoszenia, zaznacz akceptację warunków regulaminu oraz Captcha nie jestem robotem. Na podany adres otrzymasz wiadomość zwrotną z numerem seryjnym produktu.

Następnie instalujemy program i wpisujemy w polu aktywacji otrzymany na maila klucz. Program automatycznie odblokuje pełną wersję premium ważną licencją na rok czasu.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista [32/64]

Strona promocji https://www.okayfreedom.com/specials/chip0619/of

Comments

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish